Stefan Hohm, CDO DACHSER, laureatem nagrody "LEO Award for Innovation"

Stefan Hohm, CDO DACHSER, otrzymał prestiżową nagrodę "LEO Award for Innovation" przyznawaną przez czasopismo branżowe DVZ z Hamburga. W swoim przemówieniu jury podkreśliło jego znaczącą rolę jako siły napędowej innowacji i zmian w logistyce.

Zdobywca nagrody Stefan Hohm / Fot: Marco Grundt

Po raz 16. niemieckojęzyczne czasopismo branżowe DVZ przyznało prestiżowe nagrody LEO w czterech kategoriach: Menedżer Roku, Przedsiębiorca, Innowacja i Całokształt Osiągnięć. Po raz trzeci i ostatni, miejscem ceremonii wręczenia wyróżnień był historyczny dziedziniec Muzeum Historii Hamburga.

Ten wieczór okazał się również niezwykle ważny dla DACHSER. Stefan Hohm, Chief Development Officer i członek zarządu, otrzymał nagrodę LEO Award za Innowacje z rąk Roberta Kümmerlena, członka redakcji DVZ. Nagroda została przyznana w uznaniu zdolności i motywacji do wdrażania zmian i ciągłego odkrywania siebie na nowo, zarówno w swojej 30-letniej karierze w DACHSER, jak i w roli członka zarządu kreującego innowacje oraz przyszłościowe rozwiązania dla sieci. Stefan Hohm robi to z wielką pasją i przekonaniem, zawsze mając na uwadze przyszłą rentowność modelu biznesowego.

Nagroda dla zespołu i sieci DACHSER

Stefan Hohm zadedykował nagrodę LEO swojemu zespołowi w dziale IT & Development, kolegom z kierownictwa, a zwłaszcza całej sieci DACHSER, która realizuje cyfrową transformację firmy ze zdrową dawką "odwagi do innowacji". "Przekształcanie pomysłów w innowacje z silnym zespołem i wspólnie z siecią DACHSER oraz naszymi klientami jest satysfakcjonujące" - wyjaśnił Stefan Hohm, odbierając nagrodę. "Przede wszystkim ważne jest, aby w tę podróż zabrać ze sobą ludzi – to znaczy zmniejszyć obawy przed technologią, wyjaśnić potencjalne zagrożenia, a następnie uruchomić projekty pilotażowe, które można rozwijać".

Cyfrowa transformacja wdrażana w ścisłej interakcji pomiędzy ludźmi i technologią była przedmiotem ożywionych rozmów podczas Gali LEO, w Hamburgu, w której udział wzięło około 300 gości.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Bernadeta Forgacz