Już jest! Nowy numer DACHSER magazine

Odwaga i pewność siebie są zawsze dobrymi towarzyszami, a teraz kiedy wydaje się, że wyzwaniom i kryzysom nie ma końca, są ważniejsze niż kiedykolwiek. W obliczu tej niepewności, w DACHSER bierzemy sprawy w swoje ręce, aby zapewnić naszym klientom niezawodną obsługę. Historie opisane w tym wydaniu DACHSER magazine wyraźnie to pokazują.

Dachser magazine 02/22

W artykule okładkowym możecie przeczytać, w jaki sposób DACHSER, jako globalny dostawca usług logistycznych, zarządza, monitoruje i optymalizuje globalne łańcuchy dostaw swoich klientów od początku do końca. To złożone zadanie powierzyła nam firma Camso, wiodący producent opon, kół przemysłowych i gąsienic gumowych. Poza transportem przesyłek DACHSER nadzoruje również przejrzystość procesów oraz działania innych dostawców usług logistycznych. Historię i przebieg tej współpracy znajdziecie na stronie 6.

Kolejny przykład usług dostosowanych do potrzeb klienta przeczytacie na stronie 20. Dachser przekonał amerykańskiego producenta grilli Char-Broil swoimi kompetencjami magazynowymi i rozwiązaniem branżowym DACHSER DIY Logistics. W rezultacie grille są dostępne na półkach w lokalnych sklepach dla majsterkowiczów lub sklepach internetowych przed startem sezonu w Europie.

Ponadto na łamach naszego czasopisma znajdziecie również rozmowę z Edoardo Podestą, COO Air & Sea Logistics, o wyzwaniach stojących obecnie przed frachtem lotniczym i morskim. Również tutaj zaangażowanie i doświadczenie są kluczem do uczynienia łańcuchów dostaw klientów jak najbardziej niezawodnymi i wydajnymi.

Odbierz swój egzemplarz

Te i wiele innych ciekawych tematów przeczytacie w najnowszym wydaniu DACHSER magazine. Mamy nadzieję, że przygotowane tematy przypadną Wam do gustu.

Przypominamy, że wciąż dostępne są wydania archiwalne.

Dachser magazine 02/22 PDF (7,44 MB)
DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Anna Szalek-Kowalska