DACHSER Polska ponownie nagrodzony Diamentem Forbes

Polski oddział globalnego dostawcy usług logistycznych DACHSER, po raz kolejny został wyróżniony w rankingu „Diamenty Miesięcznika Forbes”.

Firmy, które znajdują się w tym prestiżowym zestawieniu, mogą się szczycić tytułem najdynamiczniej rozwijających się w kraju. Ranking „Diamenty Miesięcznika Forbes 2023” został przygotowany przez redakcję miesięcznika biznesowego już po raz piętnasty. Podobnie jak w poprzednich edycjach, w zestawieniu znalazły się firmy w Polsce, które w ostatnich trzech latach rozwijały się najszybciej.

DACHSER nagrodzony Diamentem Forbes
DACHSER nagrodzony Diamentem Forbes

Wyniki rankingu zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości spółek. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe w latach 2017–2021, wartość majątku, historia i wiarygodność płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. Wyróżnione spółki zostały podzielone według województw, w których mają swoje główne siedziby oraz kategorii poziomu przychodów: 5–50 mln złotych (małe firmy), 50–250 mln złotych (średnie firmy) oraz powyżej 250 mln złotych (duże firmy).

Na nasz sukces w Polsce składa się wiele elementów. Kluczowe jest jednak unikalne połączenie
wiedzy, doświadczenia i kompetencji. Nasza strategia biznesowa opiera się wykorzystaniu globalnej sieci niezawodnych połączeń i tworzeniu efektywnych łańcuchów dostaw. Najważniejsi są ludzie – to oni tworzą naszą organizację. Dziękuję całemu zespołowi DACHSER Polska, bo to właśnie dzięki codziennemu zaangażowaniu pracowników nasza firma może się tak dynamicznie rozwijając i jest utożsamiana z najwyższą jakością usług

Michał Simkowski, Prezes Dachser w Polsce

W rankingu „Diamenty Miesięcznika Forbes” polski oddział DACHSER znalazł się już drugi raz. W 2019 roku firma odnotowała najlepszy wynik wśród wszystkich dużych przedsiębiorstw z branży TSL działających na terenie kraju.

Ponad 100 regularnych połączeń dziennie

Polski oddział DACHSER już od 16 lat współpracuje z eksporterami i importerami w zakresie transportu ładunków drobnicowych, logistyki kontraktowej, usług frachtu lotniczego i morskiego oraz specjalistycznych i kompleksowych usług dla klientów z branży DIY. Obecnie firma posiada blisko 25 000 m² przeładunkowej i ponad 33 000 m² wysokiej jakości magazynów do obsługi logistyki kontraktowej. Aktualnie w Polsce działa 10 oddziałów firmy: w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie, Gdańsku, Brwinowie, Toruniu, Sosnowcu, Strykowie i Szczecinie, które obsługują w sumie ponad 100 regularnych połączeń dziennie.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Anna Szalek-Kowalska