Kariera Mediaroom

Witamy na naszej stronie internetowej!

Na tej stronie znajdziecie Państwo wszystko o naszych usługach oraz najnowsze informacje o firmie.

Track & Trace
Informacja o przesyłce

Mediaroom

12.06.2024
Z myślą o przyszłości

Logistyka oznacza również ciągłe podejmowanie i radzenie sobie z nowymi wyzwaniami. Zwłaszcza gdy sprawy stają się trudne. Dlatego w DACHSER podchodzimy do tego roku z dużą pewnością siebie i zapałem, nawet pomimo tego, że wciąż mamy do czynienia ze słabymi, niestabilnymi rynkami i rosnącymi kosztami. Burkhard Eling, CEO DACHSER dzieli się swoimi przemyśleniami na temat logistyki w 2024 roku.

06.06.2024
Wartość dodana dla klientów

W wyniku niedawnego przejęcia przez DACHSER, z dniem 1 stycznia 2024 r. holenderska firma Müller Fresh Food Logistics stała się również członkiem European Food Network. Jan-Peter Müller, Managing Director wyjaśnia, w jaki sposób jego klienci z sektora handlu detalicznego, produkcji żywności i gastronomii korzystają z silnej europejskiej sieci drobnicowego transportu żywności.

03.06.2024
Nowa umowa o wolnym handlu między Unią Europejską a Nową Zelandią

Po kilku latach negocjacji Unia Europejska zawarła umowę o wolnym handlu z Nową Zelandią (źródło: Dziennik Urzędowy UE L/2024/866 z 25.03.2024). Umowa weszła w życie 1 maja 2024 r.

28.05.2024
Platforma DACHSER została uhonorowana przez Annual Multimedia

Platforma DACHSER otrzymała prestiżową nagrodę Annual Multimedia Award w kategorii Digital Services: Apps, Tools & Voice User Interfaces itp. Nagroda potwierdza, że cyfrowa platforma stworzona dla klientów spełnia, a w niektórych przypadkach nawet przewyższa wszystkie kluczowe wymagania w zakresie łatwości obsługi, estetyki projektu i stabilności. Wraz z tym wyróżnieniem platforma DACHSER otrzymuje również zewnętrzne uznanie w zakresie spełnienia surowych standardów bezpieczeństwa i jakości.

3
23.05.2024
Perspektywa logistyczna dla polskich producentów chemii gospodarczej

W obliczu rosnącej konkurencyjności ze strony rynków zagranicznych polscy producenci produktów chemii gospodarczej poszukują aktualnie nowych sposobów na rozwój. Niezależnie od obranego kierunku innowacja i nowoczesność powinny zawsze iść w parze z bezpieczeństwem i odpowiednią identyfikacją. Piktogramy CLP, jako nieodłączny element etykietowania produktów, są kluczowe dla zapewnienia zgodności z przepisami, ochrony użytkowników i środowiska oraz stanowią podstawę do zastosowania odpowiednich rozwiązań transportowo-logistycznych.

21.05.2024
DACHSER wyróżniony za aplikację dla społeczności Citizen Development

Firma DACHSER została uhonorowana nagrodą „Citizen Development Empowerment Award” przyznawaną przez smapOne AG. To wyróżnienie stanowi uznanie dla sukcesu dostawcy usług logistycznych w budowaniu globalnej społeczności pracowników, którzy nawet bez znajomości programowania tworzą własne aplikacje. Jest to ważny krok w kierunku przyspieszenia cyfryzacji w firmie.

16.05.2024
DACHSER Szwecja tworzy więcej przestrzeni dla rozwoju

Dostawca usług logistycznych przenosi swoją działalność z Malmö do oddalonego o około 50 kilometrów portowego i przemysłowego miasta Landskrona, jednej z najważniejszych szwedzkich lokalizacji logistycznych. Przeprowadzka planowana jest na koniec roku.

3
08.05.2024
DACHSER Chem Logistics podsumowuje rok 2023 

Przemysł chemiczny należy do największych i najbardziej konkurencyjnych sektorów gospodarki, dostarczając kluczowe produkty pośrednie, końcowe oraz specjalistyczne rozwiązania praktycznie wszystkim innym branżom. Ten sukces jest możliwy głównie dzięki wysokim standardom produkcji, kompleksowej infrastrukturze oraz dopasowanej logistyce z wyraźnym naciskiem na niezawodność, jakość i bezpieczeństwo.

06.05.2024
Pierwsi klienci wykorzystują platformę DACHSER w swojej codziennej działalności

Pierwsi klienci pracują z platformą DACHSER od końca sierpnia 2023 roku. Aktualnie po przeprowadzeniu kilku etapów intensywnych testów przez system przepływają już autentyczne dane klientów. W ten sposób każdego dnia otrzymujemy szczegółowe dane o tym, które funkcje platformy działają sprawnie, a które wymagają wprowadzenia indywidualnych modyfikacji. Uzyskane informacje pomagają nam krok po kroku ulepszać platformę.

26.04.2024
Pierwsze tegoroczne wydanie magazynu DACHSER już jest!

Nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości – nawet politycy, naukowcy czy ekonomiści. Nie oznacza to jednak, że możemy zrezygnować z ciągłego klasyfikowania bieżących osiągnięć, śledzenia trendów i wyciągania odpowiednich wniosków na przyszłość. Wymaga to od nas ogromnej uważności, zadawania pytań i, co najważniejsze, słuchania. Choć może się to wydawać oczywiste, to w codziennej pracy bywa prawdziwym wyzwaniem.

Dowiedz się więcej

DACHSER w Polsce (stan na rok 2023)

947292667
Przychody w PLN (netto skonsol.)
10
Liczba oddziałów
2013717
Liczba przesyłek
więcej

Lokalizacje na świecie

Dane kontaktowe naszych oddziałów

Czy masz prośbę lub pytanie? Tutaj można znaleźć informacje kontaktowe naszych oddziałów na całym świecie.

Lokalizacja wyszukiwania