Kariera Mediaroom

Witamy na naszej stronie internetowej!

Na tej stronie znajdziecie Państwo wszystko o naszych usługach oraz najnowsze informacje o firmie.

Track & Trace
Informacja o przesyłce

Mediaroom

18.07.2024
DACHSER & FERCAM Italia: Nowa lokalizacja w Cattolica

DACHSER & FERCAM Italia w połowie kwietnia otworzył nowy oddział w miejscowości Cattolica, wzmacniając tym samym swoją obecność w dynamicznie rozwijającym się regionie gospodarczym na wybrzeżu Adriatyku. Obszar wokół stolicy prowincji Rimini jest miejscem, w którym działają liczne przedsiębiorstwa przemysłowe, a wraz z fabrykami mebli znajdującymi się w prowincjach Fano i Pesaro można tu znaleźć wiele firm zorientowanych na eksport.

2
16.07.2024
Transport ciężarowy u progu przyszłości

Zeroemisyjne samochody dostawcze w końcu opuściły laboratorium przyszłości. Jednak na drodze do stania się praktyczną technologią codziennego użytku przed nowym rodzajem ciężarówek stoi jeszcze kilka wyzwań.

11.07.2024
"Dążymy do jasnego celu”– wywiad z nowym COO Air & Sea Logistics w DACHSER

Dr Tobias Burger, objął  stanowisko COO Air & Sea Logistics (ASL) w DACHSER 1 stycznia 2024 roku. Po pierwszych miesiącach pracy jako nowy dyrektor jednostki biznesowej ASL, Dr Tobias Burger dzieli się swoją wizją przyszłości i dotychczasowymi doświadczeniami. Poznajmy bliżej jego sylwetkę i jego plany na nadchodzące lata.

Dr Tobias Burger ma 46 lat i tytuł doktora w dziedzinie administracji biznesowej. Jego wizja przyszłości opiera się na silnej organizacji ASL i potencjale oferowanym przez zintegrowane usługi transportu i logistyki kontraktowej na całym świecie.

2
09.07.2024
Manewry robotów w terminalu DACHSER

Pojazdy autonomiczne mają ogromny potencjał wykorzystania w logistyce. Jednym z ich możliwych zastosowań jest pełna automatyzacja procesu manewrowania nadwoziami wymiennymi. Jednak jak można to zrobić bezpiecznie i skutecznie na ruchliwym placu przeładunkowym? Oddział DACHSER w Langenau niedaleko Ulm zbadał to w rzeczywistych warunkach pracy.

03.07.2024
DACHSER rozwija sieć transportową w Tunezji i Turcji

DACHSER, globalny dostawca usług logistycznych, oferuje bezpośrednie połączenia drogowe do Tunezji i Turcji. Dzięki nowym liniom transportowym drobnicowym (LTL) i całopojazdowym (FTL), klienci mogą korzystać z szybszych i bardziej wydajnych usług transportowych, co znacząco usprawnia logistykę między Europą a tymi krajami.

02.07.2024
Wpływ sytuacji na Morzu Czerwonym na dynamikę rynku

Sytuacja na Morzu Czerwonym pod względem bezpieczeństwa statków nie ulega zmianie. Rebelianci Huti powiększają obszar działania na Morzu Czerwonym i w Zatoce Adeńskiej, przez co armatorzy zmuszeni są do dalszej adaptacji i modyfikacji tras, w celu zapewnienia bezpieczeństwa załóg i statków. Sytuacja ta doprowadziła do dużych zmian w obsłudze statków i wydłużenia czasu tranzytu głównie na trasach: Europa – Azja / Indie-Pakistan-Bangladesz-Cejlon (IPBC), a także Europa – Bliski Wschód.

27.06.2024
DACHSER: nowa linia LCL pomiędzy Rotterdamem a Azją

Dział frachtu lotniczego i morskiego DACHSER znacząco rozszerza swoje usługi. Obejmuje to uruchomienie nowego stałego połączenia LCL pomiędzy portem w Rotterdamie a różnymi portami w Azji z ustalonymi godzinami wyjść rejsów.

3
25.06.2024
DACHSER ocenia jak wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji dla logistyki w branży chemicznej

We współczesnym, coraz bardziej złożonym świecie zapewnienie najwyższej klasy logistyki drobnicowej w przemyśle chemicznym oznacza ciągłe ulepszanie oferowanych usług. Aplikacje AI odgrywają główną rolę w tej nieustannej i trwałej transformacji. Michael Kriegel, Department Head DACHSER Chem Logistics, wyjaśnia potencjał sztucznej inteligencji w logistyce i sposób, w jaki wspiera firmę DACHSER w pokonywaniu bieżących wyzwań.

20.06.2024
Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie 2024 – kluczowe daty i wpływ na łańcuchy dostaw

Francja przygotowuje się do organizacji dwóch największych na świecie wydarzeń sportowych tego lata, które odbędą się w Paryżu i kilku innych francuskich miastach. Letnie Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie, rozgrywane głównie w stolicy Francji, potrwają od 26 lipca do 8 września.

18.06.2024
DACHSER, myclimate i Terre des Hommes nawiązują współpracę na rzecz klimatu

W grudniu 2023 roku DACHSER,  organizacja ochrony środowiska myclimate i organizacja praw dziecka Terre des Hommes rozpoczęły długoterminową współpracę. Międzynarodowy dostawca usług logistycznych DACHSER wraz z organizacjami non-profit uruchomią nowe projekty działań na rzecz klimatu oraz rozszerzą już istniejące inicjatywy na całym świecie.

Dowiedz się więcej

DACHSER w Polsce (stan na rok 2023)

796895100
Przychody w PLN (netto skonsol.)
10
Liczba oddziałów
2013717
Liczba przesyłek
więcej

Lokalizacje na świecie

Dane kontaktowe naszych oddziałów

Czy masz prośbę lub pytanie? Tutaj można znaleźć informacje kontaktowe naszych oddziałów na całym świecie.

Lokalizacja wyszukiwania