Kariera Mediaroom

Witamy na naszej stronie internetowej!

Na tej stronie znajdziecie Państwo wszystko o naszych usługach oraz najnowsze informacje o firmie.

Track & Trace
Informacja o przesyłce

Mediaroom

07.12.2023
Peter Deutschbauer został nowym Dyrektorem DACHSER Air & Sea Logistics na Europę Wschodnią i Austrię

Od 1 września 2023 r. Peter Deutschbauer odpowiada za fracht lotniczy i morski w DACHSER Austria i regionie Europy Wschodniej. Pod nowym kierownictwem jednostka biznesowa Air & Sea Logistics przygotowuje się na przyszłość, natomiast Michael Rainer, który przez wiele lat obejmował to stanowisko, opuścił firmę 30 września 2023 roku.

05.12.2023
DACHSER Polska po raz piąty z godłem „Inwestor w Kapitał Ludzki”

Polski oddział globalnego operatora logistycznego DACHSER, już po raz piąty z rzędu został wyróżniony tytułem „Inwestor w Kapitał Ludzki”. To potwierdzenie, że firma w odpowiedzialny sposób podchodzi do rozwoju pracowników, tworzenia przyjaznej atmosfery i tym samym nieustannie dba o podnoszenie ich zaangażowania i satysfakcji. Wyróżnienie to zdobywa się na podstawie opinii i głosów zatrudnionych osób, dlatego jest szczególnie cenne.

3
05.12.2023
Jakość w logistyce – dlaczego firm nie stać na pozorne oszczędności?

Optymalizacja wydatków i wzrost efektywności kosztowej, tak ważne w obecnej sytuacji rynkowej, są zbyt często sprawdzane do poszukiwania niższych cen produktów czy usług. Jednak w logistyce, gdzie terminowość, stabilność sieci i rozwiązania technologiczne stosowane w zarządzaniu łańcuchem dostaw, ważne jest, aby dokładnie przemyśleć, gdzie szukać oszczędności. Spóźnione lub uszkodzone przesyłki, kłopoty z odszkodowaniami czy brak informacji o przesyłce w czasie rzeczywistym mogą skutkować nie tylko karami, ale także spadkiem satysfakcji Klientów.

2
29.11.2023
Miej oko na wszystko z DACHSER

W świecie, który wydaje się ciągle przyspieszać, przewidywalność i przejrzystość stają się kluczowymi wyzwaniami w biznesie. Dotyczy to również operatorów logistycznych, którzy w imieniu swoich klientów transportują różnorodne produkty na terenie Europy. W tym celu DACHSER wyposażył nadwozia wymienne i naczepy, wykorzystywane w transporcie ładunków drobnicowych, w inteligentne urządzenia śledzące obsługujące 5G/LPWAN i połączył je z systemami informatycznymi.

23.11.2023
Odszedł Michał Simkowski, Prezes DACHSER European Logistics w Polsce

Z ogromnym smutkiem informujemy o śmierci Michała Simkowskiego, który od stycznia 2022 roku pełnił funkcję prezesa DACHSER European Logistics w Polsce.

15.11.2023
DACHSER rozszerza swoje możliwości magazynowe w Rottenburgu nad Neckarem

Nowy magazyn DACHSER w Rottenburgu nad Neckarem powstał obok istniejącej już powierzchni magazynowej. W rezultacie czego lokalizacja na terenie przemysłowym Ergenzingen-Ost zwiększyła pojemność magazynową do około 46 000 miejsc paletowych. Prace budowlane nad nowym obiektem rozpoczęły się w lutym tego roku.

14.11.2023
DACHSER wprowadza bezemisyjne dostawy do centrum Hamburga 
DACHSER rozpoczyna nową erę w logistyce miejskiej, wprowadzając do Hamburga swoją zrównoważoną koncepcję bezemisyjnych dostaw DACHSER Emission-Free Delivery. Od sierpnia 2023 roku operator logistyczny rozpoczął dostawy bezemisyjne przesyłek nieschłodzonych do odbiorców znajdujących się w centrum miasta. 
09.11.2023
Już jest – nowe wydanie magazynu DACHSER!

Kwestie związane ze zmianami klimatu stały się częścią codziennego życia. Zarówno politycy, jak i opinia publiczna nieustannie dyskutują i spierają się o to, jakie zmiany są nieuniknione w perspektywie krótkoterminowej, co musi się wydarzyć w tej  długoterminowej i  tym wszystkim zarządzać. W DACHSER jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za ochronę klimatu. Co więcej, chcemy być liderem działań na rzecz klimatu w logistyce.

07.11.2023
DACHSER rusza z nową linią dostaw z Jasionki do Lwowa i Kijowa

W październiku 2023 roku DACHSER Polska uruchomił regularne połączenie na Ukrainę. Nowa trasa, łącząca rzeszowski oddział firmy w Jasionce ze Lwowem i Kijowem, stanowi nie tylko odpowiedź na potrzeby rynkowe, ale także otwiera perspektywy współpracy przed lokalnymi przedsiębiorcami i biznesem z całej Polski.

31.10.2023
DACHSER na TransLogistica Poland 2023

Wiodące firmy z branży TSL spotkają się na targach TransLogistica Poland, które odbędą się w dniach 7-9 listopada w EXPO XXI w Warszawie. To nie tylko doroczne święto transportu, spedycji i logistyki, ale także doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Z ekspertami DACHSER, którzy „wprawiają przesyłki w ruch” będzie można spotkać się w hali numer 3 na stoisku P8.

Dowiedz się więcej

DACHSER w Polsce (stan na rok 2022)

904970000
Przychody w PLN (netto skonsol.)
10
Liczba oddziałów
2100000
Liczba przesyłek
więcej

Lokalizacje na świecie

Dane kontaktowe naszych oddziałów

Czy masz prośbę lub pytanie? Tutaj można znaleźć informacje kontaktowe naszych oddziałów na całym świecie.

Lokalizacja wyszukiwania