Kariera Mediaroom

Witamy na naszej stronie internetowej!

Na tej stronie znajdziecie Państwo wszystko o naszych usługach oraz najnowsze informacje o firmie.

Track & Trace
Informacja o przesyłce

Wiadomości DACHSER

2
01.06.2023
Z Maghrebu na rynki światowe

Afryka Północna przeżywa boom: kraje Maghrebu robią ogromne postępy w przemyśle wytwórczym i gospodarce energetycznej. W szczególności Maroko zbliża się jeszcze bardziej do rynków europejskich. Dzięki nowej bramie w Strasburgu, ten aspirujący kraj ma teraz bezpośrednie połączenie z paneuropejską siecią transportu drogowego DACHSER.  

5+
23.05.2023
Transport ciężki przez dwa kontynenty

Kiedy ponadgabarytowe kontenery przemysłowe podróżują ciężarówką lub statkiem, zazwyczaj nie tylko wyglądają spektakularnie, ale także kryje się za tym ogromne logistyczne wyzwanie. W przypadku ważącego prawie 60 ton autoklawu, gazoszczelnego zbiornika ciśnieniowego, DACHSER połączył doświadczenie swoich zespołów Air & Sea Logistics w Niemczech i Indiach, by przetransportować ten ponadgabarytowy ładunek od producenta w Nadrenii Północnej-Westfalii w Niemczech do Bangalore w południowych Indiach. Kluczowe było podejście zorientowane na klienta i precyzyjne zaplanowanie transportu przez międzynarodowe zespoły.

2
18.05.2023
Sieć wzajemnej pomocy

Dachser transportuje i magazynuje pomoc humanitarną dla Ukrainy. Materiały pomocowe dla Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji (IOM) są dostarczane z Turcji na Słowację, do rozbudowywanego magazynu Dachser, a następnie trafiają do potrzebujących w Ukrainie.

17.05.2023
Nowy Kierownik Logistyki Kontraktowej w Dachser Polska

Seweryn Zawko to skuteczny manager z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży logistycznej.  Od 2008 roku pracował w kilku polskich i zagranicznych firmach z branży TSL. Był odpowiedzialny za spedycję krajową i międzynarodową oraz logistykę magazynową, w tym magazyny celne.
W ostatniej dekadzie z sukcesami zarządzał warszawskim oddziałem LOXX, a następnie Rhenus Freight Logistics w obszarze frachtu drogowego i logistyki kontraktowej.

2
15.05.2023
Kosmetyki w rękach ekspertów

Po udanym debiucie we Francji, nowe rozwiązanie branżowe DACHSER Cosmetics Logistics, jest obecnie wdrażane na kluczowych rynkach europejskich. Producenci i dystrybutorzy kosmetyków mogą oczekiwać rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb.

12.05.2023
W drodze do zrównoważonej logistyki miejskiej

Od badań, przez praktyczne testy, do wypracowania standardu: Innowacyjny projekt „City Distribution” wyznacza nowe kamienie milowe w zrównoważonych dostawach drobnicowych realizowanych na obszarach miejskich. Burkhard Eling, Prezes Zarządu DACHSER, przybliża osiągnięcia i plany na przyszłość.

11.05.2023
Dachser zakłada spółkę joint venture w Japonii

Powołana spółka DACHSER Japan K.K. otworzy swoje pierwsze biuro w Tokio pod koniec 2023 roku.

10.05.2023
Dachser na targach transport logistics 2023

Właśnie trwają największe światowe targi logistyczne – transport Logistics 2023 w Monachium. To spotkanie kluczowych przedstawicieli tej branży, podczas którego DACHSER zaprezentuje swoje portfolio usług na ponad 700 metrach kwadratowych w hali B6. To pierwsza edycja targów po pandemii.

27.04.2023
Logistyka kontraktowa odpowiedzią na magazynową lukę podażową

W Polsce mamy ograniczoną dostępność wolnych magazynów do wynajęcia, stawki najmu poszybowały w górę, podobnie jak koszty budowy. Czas oczekiwania na nowy obiekt dystrybucyjny czy elementy jego wyposażenia znacznie się wydłużyły. Jeśli dodamy do tego rosnące ceny energii i gazu, wysoką inflację, niepewną sytuację geopolityczną czy brak ludzi do pracy, rozwiązaniem dla firm, które chcą się rozwijać i potrzebują powierzchni magazynowej, staje się logistyka kontraktowa.

26.04.2023
DACHSER rozbudowuje oddział w Wiedniu

DACHSER rozbudowuje swoje centrum logistyczne w Wiedniu i inwestuje około 25 milionów euro w zwiększenie możliwości logistycznych. Po rozbudowie lokalizacja w Himbergu będzie dysponowała łącznie 12 470 metrami kwadratowymi powierzchni dla klientów z sektora przemysłowego i dóbr konsumpcyjnych. Oddanie do użytku planowane jest na połowę grudnia 2023 roku.

DACHSER Mediaroom

DACHSER w Polsce (stan na rok 2021)

715541000
Przychody w PLN (netto skonsol.)
9
Liczba oddziałów
2000000
Liczba przesyłek
więcej

Lokalizacje na świecie

Dane kontaktowe naszych oddziałów

Czy masz prośbę lub pytanie? Tutaj można znaleźć informacje kontaktowe naszych oddziałów na całym świecie.

Lokalizacja wyszukiwania