Kariera Mediaroom

Witamy na naszej stronie internetowej!

Na tej stronie znajdziecie Państwo wszystko o naszych usługach oraz najnowsze informacje o firmie.

Track & Trace
Informacja o przesyłce

Wiadomości DACHSER

02.02.2023
DACHSER Polska ponownie nagrodzony Diamentem Forbes

Firmy, które znajdują się w tym prestiżowym zestawieniu, mogą się szczycić tytułem najdynamiczniej rozwijających się w kraju. Ranking „Diamenty Miesięcznika Forbes 2023” został przygotowany przez redakcję miesięcznika biznesowego już po raz piętnasty. Podobnie jak w poprzednich edycjach, w zestawieniu znalazły się firmy w Polsce, które w ostatnich trzech latach rozwijały się najszybciej.

31.01.2023
DACHSER Turcja organizuje lot czarterowy na Wybrzeże Kości Słoniowej

Pod koniec ubiegłego roku zespół DACHSER Turkey Air & Sea Logistics obsługiwał lot czarterowy z Turcji do Afryki Zachodniej. Dla klienta najważniejsze były szybki czas dostawy przesyłki oraz podejście firmy DACHSER zorientowane na rozwiązania.

2
27.01.2023
DACHSER przejmuje firmę Müller, holenderskiego dostawcę usług logistycznych dla branży spożywczej

DACHSER kupił firmę Transportgroep A. Müller B.V. (Müller) z siedzibą w Holten, w Holandii. Przejęcie to obejmuje rozbudowaną flotę holenderskiego dostawcy usług logistycznych dla branży spożywczej. Obie firmy uzgodniły, że nie ujawnią ceny zakupu. Przejęcie podlega zatwierdzeniu przez holenderskie władze ds. konkurencji.

24.01.2023
Oddział DACHSER w Sosnowcu podsumowuje rok

W 2022 roku oddział DACHSER w Sosnowcu uruchomił aż pięć nowych, bezpośrednich międzynarodowych linii transportowych. Pozwoliło to zagęścić i jeszcze bardziej zwiększyć efektywność siatki połączeń jakimi dysponuje jednostka. Obecnie funkcjonują codzienne połączenia z Sosnowca do dziewiętnastu oddziałów DACHSER w ośmiu krajach europejskich. Pomiędzy oddziałami funkcjonują również dwa tzw. Eurohuby (w Ueberherrn i Bratysławie), które odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu najwyższego standardu jakości usług paneuropejskiej sieci logistycznej DACHSER.

19.01.2023
DACHSER wśród najbardziej dynamicznych eksporterów w Polsce

W zestawieniu pojawiło się 50 firm działających w Polsce, które prężnie rozwijały współpracę ze spółkami zagranicznymi i osiągnęły wyjątkowo dobre wyniki finansowe. Ich przychody z eksportu w 2021 roku przekroczyły 200 mln zł i stanowiły minimum 20% udziału w przychodach ogółem.

17.01.2023
Nowy obowiązek firm nadających towary niebezpieczne

Zgodnie nowym z przepisem Umowy ADR najpóźniej do 31 grudnia 2022 roku przedsiębiorstwa, które uczestniczą w przewozie towarów niebezpiecznych wyłącznie jako nadawcy, miały obowiązek wyznaczenia doradcy ds. bezpieczeństwa DGSA. Nakaz prawny dotyczy spółek, które realizują operacje transportowe zarówno w imieniu własnym, jak i innej firmy.

13.01.2023
Ralf Morawietz powołany na stanowisko Corporate Director IT w DACHSER

Ralf Morawietz jest ekspertem w dziedzinie rozwoju najlepszych w swojej klasie rozwiązań IT i ma ponad 30-letnie doświadczenie w zarządzaniu IT w globalnych firmach transportowych i logistycznych. Jego poprzednie stanowiska to Senior Vice President Application Development w Kühne + Nagel oraz CIO w Panalpina. Przełożonym Morawietza, zgodnie ze strukturami Dachser, będzie Stefan Hohm, Chief Development Officer oraz członek zarządu. Morawietz podlega Stefanowi Hohmowi, który pełni funkcję Chief Development Officer oraz członka zarządu DACHSER.

11.01.2023
Nowy system kontroli importu w Unii Europejskiej

Unia Europejska (UE) z dniem 01 marca 2023 r. wdroży System Kontroli Importu 2 (ICS 2). ICS 2 w pełni zastąpi obecny system ICS 1, który funkcjonuje od wielu lat.

10.01.2023
Jacek Bąkowski dołącza do DACHSER Polska

Jacek Bąkowski rozwijał swoją karierę przez dwie dekady w wiodących firmach z branży logistycznej. Przez ostatnie cztery lata pracował w UPS jako Area Sales Manager. W latach 2016-2018 jako Dyrektor Sprzedaży w Geis, odpowiadał za aktywność struktur sprzedażowych.

05.01.2023
DACHSER rozwija się w Meksyku

W odpowiedzi na rozwój firmy w Meksyku DACHSER przenosi się do większego biura w meksykańskim mieście Puebla.

DACHSER Mediaroom

DACHSER w Polsce (stan na rok 2021)

715541000
Przychody w PLN (netto skonsol.)
9
Liczba oddziałów
2000000
Liczba przesyłek
więcej

Lokalizacje na świecie

Dane kontaktowe naszych oddziałów

Czy masz prośbę lub pytanie? Tutaj można znaleźć informacje kontaktowe naszych oddziałów na całym świecie.

Lokalizacja wyszukiwania