Kariera Mediaroom

Witamy na naszej stronie internetowej!

Na tej stronie znajdziecie Państwo wszystko o naszych usługach oraz najnowsze informacje o firmie.

Track & Trace
Informacja o przesyłce

Wiadomości DACHSER

30.03.2023
30 procent mniejsza emisja gazów cieplarnianych

Klienci DACHSER mogą korzystają z nowej opcji rezerwacji "Sustainable Fuel" dla frachtu lotniczego 

29.03.2023
DACHSER na targach LogiPharma 2023 w Lyonie

Już po raz drugi DACHSER, dostawca usług logistycznych, weźmie udział w LogiPharma, najważniejszych na świecie targach dotyczących łańcucha dostaw w branży farmaceutycznej i technologii medycznych. W dniach 25-27 kwietnia, firma DACHSER, na stoisku numer 96, zaprezentuje klientom ofertę usług Life Science and Healthcare Logistics.

29.03.2023
Nowy magazyn DACHSER już jest!

Szczytowa forma, znajomość technik wspinaczkowych, zdolności poznawcze, doświadczenie, świadomość ryzyka, umiejętność współpracy i szacunek do natury – te cechy kojarzone są z najlepszym alpinistą. Ale są to również cechy firm i kadry zarządzającej, które chcą przemierzać zdradliwy teren i odnosić sukcesy w niepewnych czasach.

27.03.2023
DACHSER odnotowuje kolejny skok w rozwoju

Między boomem gospodarczym a normalizacją: DACHSER generuje dodatkowy miliard euro przychodów i planuje inwestycje o wartości ponad 300 mln euro. 

W roku finansowym 2022 dostawca usług logistycznych DACHSER odnotował przychody w wysokości 8,1 mld euro (+14,9 proc.), co oznacza dwucyfrowy wzrost procentowy drugi rok z rzędu.

22.03.2023
DACHSER DIY Logistics podejmuje nowe wyzwania w procesie dostaw

Dwa słowa – dom i ogród – doskonale charakteryzują segment DIY. Za nimi stoją dziesiątki tysięcy produktów, których stałą dostępność zapewniają markety budowlane i ogrodnicze. Kluczowym ogniwem tego procesu jest logistyka zamówień i dostawy. Dlatego DACHSER DIY Logistics, stale optymalizuje łańcuchy dostaw swoich Klientów oraz włącza do swojej sieci logistycznej nowe sklepy i sieci handlowe z tej branży.

21.03.2023
DACHSER rozszerza swoją obecność w Azji Południowo-Wschodniej

W połowie marca DACHSER otworzył dwa biura sprzedaży w Azji Południowo-Wschodniej w Chiang Mai na Tajlandii oraz w Da Nang w Wietnamie. Wzmocnią one pozycję firmy w tym regionie. Dzięki temu DACHSER może sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu, zwłaszcza ze strony klientów z branży elektronicznej, modowej i sportowej.

16.03.2023
Premiera ciągnika terminalowego z napędem elektrycznym

W duńskim oddziale DACHSER w Hvidovre koło Kopenhagi od niedawna wykorzystywany jest  pierwszy w pełni elektryczny transporter nadwozi wymiennych i naczep. Wkrótce pojawi się więcej takich pojazdów w innych oddziałach. 

15.03.2023
DACHSER przejmuje lokalnego spedytora z Australii i Nowej Zelandii

Przejęcie ACA International, spedytora lotniczego i morskiego, poszerza sieć DACHSER Air & Sea Logistics (ASL) o sześć lokalizacji w Australii i Nowej Zelandii.

09.03.2023
DACHSER oferuje codzienny transport lotniczy z Chin i Hong Kongu do Frankfurtu

Od stycznia 2023 roku firma DACHSER oferuje codzienne usługi transportu lotniczego z Szanghaju i Hongkongu do swojego terminala przeładunkowego we Frankfurcie nad Menem. Te regularne i bezpośrednie połączenia są szczególnie ważne przy przesyłkach towarów o krótkim terminie przydatności.

07.03.2023
DACHSER osiąga dobre wyniki w badaniu satysfakcji klientów

Firma DACHSER, we współpracy z niezależnym instytutem badań rynkowych, od ponad dziesięciu lat prowadzi badanie satysfakcji klientów. Najnowsze badanie, przeprowadzone latem 2022 roku, potwierdza dobre wyniki z poprzednich lat. Emocjonalna lojalność wobec rodzinnej firmy jest szczególnie wysoka.

DACHSER Mediaroom

DACHSER w Polsce (stan na rok 2021)

715541000
Przychody w PLN (netto skonsol.)
9
Liczba oddziałów
2000000
Liczba przesyłek
więcej

Lokalizacje na świecie

Dane kontaktowe naszych oddziałów

Czy masz prośbę lub pytanie? Tutaj można znaleźć informacje kontaktowe naszych oddziałów na całym świecie.

Lokalizacja wyszukiwania