Nowy magazyn DACHSER już jest!

Logistyka jest źródłem innowacji, a nowoczesne rozwiązania coraz szybciej stają się częścią codziennej pracy. Należą do nich alternatywne układy napędowe, szeroka gama aplikacji cyfrowych, inteligentne wykorzystanie danych oraz nowi autonomiczni pomocnicy w terminalach tranzytowych i magazynach.

DACHSER magazin 03/22

Postęp technologiczny na nowo kształtuje ten sektor. Jednak temat przewodni tego wydania skupia się na jeszcze ważniejszym czynniku przyszłości: ludziach. W końcu bez dobrze wyszkolonych i zmotywowanych współpracowników logistyka nie jest w stanie funkcjonować - dotyczy to zarówno przesyłek, jak i innowacji. Na stronie 6 poznamy trzech kolegów, którzy reprezentują około 32 000 pracowników firmy DACHSER niestrudzenie pracujących dla naszych klientów na całym świecie.

Doskonały przykład zaangażowania w sprawy klientów można znaleźć na stronie 16. DACHSER pracuje dla szwajcarskiej firmy Georg Fischer w wielu różnych miejscach na świecie. W tym wydaniu przedstawiamy Fredrika Rånge i jego zespół w magazynie w Jönköping w Szwecji. Ten magazyn zaopatruje całą północną Europę w każdy rodzaj produktów do systemów rurowych - szybko, niezawodnie, z dużą pasją i zaangażowaniem.

Innowacje są istotnym elementem, dzięki któremu pracownicy firmy DACHSER mogą nadal dawać naszym klientom to, co najlepsze. Terminal @ILO ma potencjał, aby stać się nowym kamieniem milowym na tej drodze. Ten „terminal tranzytowy przyszłości” wykorzystuje kody matrycowe, urządzenia skanujące na suficie terminalu, algorytmy oparte na sztucznej inteligencji oraz specjalne oprogramowanie, aby stworzyć cyfrowego bliźniaka - a wraz z nim nowy poziom przejrzystości. Na stronie 22 dowiesz się więcej o tej technologii i jej potencjale, a także wejdziesz z nami do dwóch obiektów pilotażowych.

Egzemplarz dla Ciebie i archiwum

W tym najnowszym wydaniu przyjrzymy się również innemu ważnemu elementowi promowania innowacji i przejrzystości. W wywiadzie Burkhard Eling, prezes zarządu i Stefan Hohm wyjaśniają, dlaczego firma DACHSER jest częścią Open Logistics Foundation i jak ważna jest cyfryzacja - wdrażana zgodnie ze wspólnymi standardami - dla naszej firmy i całej branży.

Te i wiele innych historii znajdziesz w najnowszym wydaniu Dachser Magazine. Odbierz swój osobisty egzemplarz w swoim oddziale lub pobierz plik PDF. Mamy nadzieję, że lektura naszego nowego magazynu sprawi Ci przyjemność.

Dachser magazine 03/22 PDF (7,06 MB)
DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Anna Szalek-Kowalska