DACHSER z nagrodą za CSR

Operator logistyczny DACHSER Polska po raz szósty z rzędu otrzymał tytuł Firma Dobrze Widziana. To wyróżnienie w konkursie Business Centre Club, przyznawane firmom społecznie odpowiedzialnym.

Firma Dobrze Widziana

Kapituła konkursu Firma Dobrze Widziana ocenia i przyznaje wyróżnienia firmom, którym bliska jest idea biznesu odpowiedzialnego społecznie, angażują się w działania o takim charakterze, a także upowszechniają wiedzę na temat CSR. W tym roku BCC zorganizowała jedenastą edycję konkursu Firma Dobrze Widziana, a DACHSER otrzymał tytuł po raz kolejny. Tym samym operator ma na swoim koncie już sześć tych wyróżnień.

W ostatnim czasie DACHSER został też doceniony za działalność biznesową. W rankingu zorganizowanym w Niemczech przez pismo Logistik Heute i organizację branżową BVL firma zajęła drugie miejsce w kategorii „Usługa logistyki kontraktowej”.

„Jesteśmy bardzo dumni z powodu tych wyróżnień. Dotyczą dwóch zupełnie różnych obszarów - biznesu i społecznej odpowedzialności - oraz zostały przyznane w różnych krajach, ale jednocześnie bardzo dobrze oddają charakter naszej grupy. DACHSER pracuje na swój biznesowy sukces starając się być jak najlepszym pracodawcą, doradcą, partnerem i członkiem społeczności. Nasza działalnośc na całym świecie jest oparta na tym samym systemie wartości, a tego typu wyróżnienia pokazuja, że idziemy dobrą drogą”, mówi dr inż. Grzegorz Lichocik, Prezes DACHSER w Polsce.

O DACHSER:

DACHSER, firma rodzinna z siedzibą w Kempten w Niemczech, oferuje logistykę transportu, magazynowania oraz spersonalizowanych usług w dwóch obszarach biznesowych: DACHSER Air & Sea Logistics oraz DACHSER Road Logistics (ten drugi obszar podzielony jest na dwa segmenty: DACHSER European Logistics i DACHSER Food Logistics). Oferty firmy dopełniają kompleksowe usługi w zakresie logistyki kontraktowej oraz rozwiązania branżowe. Niezawodna sieć transportowa – zarówno w Europie, jak i na pozostałych kontynentach – w połączeniu z całkowicie zintegrowanymi systemami IT zapewniają dostęp do inteligentnych rozwiązań logistycznych na całym świecie.

Dzięki ok. 31 tys. pracowników w 393 lokalizacjach na całym świecie DACHSER wypracował w 2019 r. skonsolidowane przychody netto w wysokości 5,7 mld euro. Operator usług logistycznych obsłużył łącznie 80,6 mln przesyłek o wadze 41 mln ton. DACHSER posiada własne spółki krajowe w 44 państwach.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Renata Krukowska