Większa dostępność produktu targo on-site (dostawa do krawężnika)

Zmiana zachowań zakupowych konsumentów w trakcie pandemii koronawirusa pokazuje silny popyt na przesyłki B2C w ciągu ostatnich tygodni. Ten trend będzie z pewnością kontynuowany. Z tego względu, produkt targo on-site (dostawa do krawężnika) jest teraz dostępny dla Klientów w prawie wszystkich krajach należących do sieci DACHSER European Logistics , w których w przeszłości zamawianie przesyłek B2C nie było możliwe.

Targo on-site zapewnia naszym Klientom jednolitą dostępność produktów oraz gwarancję obsługi - w sieci DACHSER.

Targo on-site jest częścią grupy produktów entargo i oznacza dostawę przesyłek B2C do krawężnika. Jako platforma internetowa, niezwykle ważne jest wyraźne odniesienie do tego faktu, aby móc złożyć wiarygodne oświadczenie o dostawie do klientów internetowych. W Europie, entargo oznacza jednolity zakres usług i zapewnia niezmiennie wysokie standardy jakości, zarówno w kraju jak i za granicą.

Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że dla produktu targo on-site (dostawa do krawężnika) specyfikacja czasu dostawy nie jest możliwa. Przedziały czasowe, w których przesyłka ma zostać dostarczona, są ustalane wyłącznie z danym odbiorcą.  

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z odpowiednim oddziałem DACHSER.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Renata Krukowska