Informacje o rynku

Sieć DACHSER jest gotowa na dynamiczne zmiany

DACHSER  dziękuje  klientom – w ciągu kilku ostatnich tygodni, nasi klienci informowali nas w porę o ich wymaganiach dotyczących transportu i uwzględniali nas przy planowaniu. To pozwoliło nam sprawnie dostosować nasze możliwości do faktycznego zapotrzebowania. W związku z gwałtownymi spadkami wolumenu w ostatnich tygodniach, tymczasowo zredukowaliśmy naszą przepustowość oraz wprowadziliśmy specjalne harmonogramy.

Wiele środków podjętych w celu ograniczenia liczby nowych zachorowań na koronawirusa, miało w ostatnich dniach pozytywny wpływ na sytuację wielu krajów europejskich. Wstępne środki łagodzące, przykładowo takie jak częściowe ponowne otwarcie punktów sprzedaży detalicznej, ułatwiają codzienne życie wielu ludziom. Ze względu na to, że wiele firm przemysłowych również wznawia produkcję - chociaż zazwyczaj na ograniczonym poziomie – spodziewamy się, że wielkość transportu będzie się zmieniać, ale co do zasady, zacznie ponownie wzrastać.

Dzięki aktywnemu wsparciu naszych klientów, jesteśmy bardzo dobrze przygotowani na nadchodzący okres i będziemy w stanie ponownie poradzić sobie z rosnącymi wolumenami,  dzięki doskonale znanej jakości DACHSER. W przyszłości nadal będzie dla nas bardzo cenne, że nasi klienci niezmiennie będą dostarczać nam wszelkich informacji dotyczących planowania, które pozwolą nam dostosować zdolności przewozowe i planowanie zgodnie z popytem.

Chcielibyśmy podziękować za aktywną współpracę w tym bardzo trudnym okresie i liczymy na kontynuację współpracy, w której dalej możecie polegać na DACHSER.

Kontakt Renata Krukowska