Platforma DACHSER została uhonorowana przez Annual Multimedia

Platforma DACHSER otrzymała prestiżową nagrodę Annual Multimedia Award w kategorii Digital Services: Apps, Tools & Voice User Interfaces itp. Nagroda potwierdza, że cyfrowa platforma stworzona dla klientów spełnia, a w niektórych przypadkach nawet przewyższa wszystkie kluczowe wymagania w zakresie łatwości obsługi, estetyki projektu i stabilności. Wraz z tym wyróżnieniem platforma DACHSER otrzymuje również zewnętrzne uznanie w zakresie spełnienia surowych standardów bezpieczeństwa i jakości.

Cornelius Kubik, Department Head DACHSER platform, Regina Puls, Lead User Research & Strategy w Ray Sono wraz z zespołem platformy DACHSER zaprezentowali Annual Multimedia Award.

Lars Relitz, Head of Corporate Digital Innovation & Development jako osoba odpowiedzialna za platformę DACHSER, podsumował znaczenie nagrody dla projektu: „Otrzymane wyróżnienie jest dla nas jednoznacznym sygnałem, że podążamy właściwą drogą”. Po raz pierwszy platforma cyfrowa integruje wszystkie obszary działalności DACHSER w nowoczesny, przyjazny dla użytkownika interfejs klienta. „Innowacyjność platformy DACHSER polega na jej przekrojowym spojrzeniu z perspektywy klienta-użytkownika. Intuicyjny panel użytkowania jest łatwy do opanowania i umożliwia adaptację do indywidualnych potrzeb” – dodaje Lars Relitz.

Platforma DACHSER została uznana za jedną z najlepszych usług cyfrowych 2023 roku

Annual Multimedia Award, organizowana przez Walhalla u. Praetoria Verlag GmbH & Co. KG i przyznawana przez jury złożone z niezależnych ekspertów honoruje kreatywne rozwiązania, innowacyjne pomysły i modele biznesowe w przestrzeni cyfrowej od 1996 roku. Sylvia Rockmann, Project Manager w agencji partnerskiej Ray Sono, cieszy się z wyniku głosowania ekspertów: „Nagroda jest wyrazem uznania dla wybitnych projektów cyfrowych, które wyznaczają trendy, zwłaszcza w zakresie doświadczeń użytkowników i są uważane za aktualnie najlepsze rozwiązania. Dzięki czemu obok opinii rzeczywistych użytkowników platforma otrzymała również potwierdzenie od ekspertów”.

Uruchomiona półtora roku temu pierwsza wersja platformy DACHSER, od 2023 roku działa z podstawowym zakresem funkcji i jest już aktywnie wykorzystywana przez klientów eksportujących towary drogą lotniczą w ich codziennej działalności. W 2024 roku platforma DACHSER będzie sukcesywnie rozbudowywana w celu cyfrowego odwzorowania całego zakresu usług logistycznych dostawcy i udostępnienia ich w sposób zintegrowany.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Aleksandra Rudnicka Communications and Promotion Apprentice