Nowy numer DACHSER Magazine już na Ciebie czeka!

Tematy związane z logistyką nigdy nie gościły w prasie codziennej i biznesowej tak często, jak w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Światowa gospodarka odzyskuje równowagę zachwianą wskutek pandemii i wiele zakładów produkcyjnych znów działa na pełnych obrotach. Jednak doniesienia o niedoborach surowców i produktów, zbyt małej ilości kontenerów i palet, braku kierowców czy przestrzeni magazynowej w transporcie lądowym, morskim i lotniczym spowalniają to ożywienie.

DACHSER Magazine 03/21

W najnowszym wydaniu DACHSER Magazine przyglądamy się bliżej obecnej sytuacji w branży. Czy pandemia trwale rozregulowała globalne łańcuchy dostaw? Jakie są kolejne kroki w globalizacji i światowej logistyce? Na stronie 6 znajdziecie informacje o aktualnych wyzwaniach i o tym, jak DACHSER stawia im czoła.

Najlepszym sposobem na zapewnienie stabilności łańcuchów dostaw jest posiadanie gęstych sieci oraz inteligentnych rozwiązań – podejście, którego przykładem jest nasza współpraca z Klebchemie, innowacyjnym przedsiębiorstwem z siedzibą w pobliżu Karlsruhe w Niemczech. Kleje marki Kleiberit zapewniają trwałe połączenia, a ich odbiorcami są klienci z różnych branż na całym świecie. Oddział DACHSER w Malsch zapewnia Klebchemie kompleksowe wsparcie w zakresie sprawnej logistyki produkcji i dystrybucji. Zajrzyjcie na stronę 16, aby dowiedzieć się, jaką rolę w tej historii odgrywa otwarty w 2019 r. najnowocześniejszy magazyn materiałów niebezpiecznych DACHSER.

Na łamach naszego czasopisma możecie też przeczytać artykuł o współpracy DACHSER ze znanym specjalistą w zakresie środków czyszczących, firmą Nilfisk, której pomogliśmy zrestrukturyzować europejską logistykę, co przyniosło korzyści w postaci wydajnych procesów i optymalnych czasów transportu.

DACHSER Magazine to źródło informacji o aktualnych wyzwaniach, trendach i nowoczesnych rozwiązaniach logistycznych. Mamy nadzieję, że nowy numer przypadnie Wam do gustu.

Twój DACHSER Magazine

Odbierz egzemplarz w swoim oddziale lub pobierz wersję online.

Przyjemnej lektury!

DACHSER Magazine 03/21 - english PDF (7,38 MB)
DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Anna Szalek-Kowalska