Dachser po raz kolejny z tytułem jednej z najpopularniejszych marek logistycznych w Niemczech

Czasopismo LOGISTIK HEUTE i organizacja logistyczna BVL przyznały firmie rodzinnej drugie miejsce w kategorii „Usługa logistyki kontraktowej”.

Od lewej: Alexander Tonn, Managing Director European Logistics Germany and at DACHSER responsible for Corporate Contract Logistics and Thomas Klare, Department Head Contract Logistics Consulting

W tym roku czytelnicy magazynu branżowego LOGISTIK HEUTE i członkowie niemieckiego stowarzyszenia logistycznego (BVL) po raz kolejny wybrali najlepsze marki logistyczne w Niemczech. Dachser zajął drugie miejsce w kategorii „Usługa logistyki kontraktowej”. W głosowaniu online o miejsca w 12 kategoriach rywalizowało w sumie 250 marek.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego tytułu. Nasza logistyka kontraktowa została wyróżniona nim już po raz drugi od 2017 roku. Uznanie czytelników pokazuje, że nasze zintegrowane usługi magazynowe i transportowe są bardzo dobrze odbierane przez rynek“, mówi Alexander Tonn, dyrektor korporacyjny ds. Logistyki kontraktowej w Dachser.

Logistyka kontraktowa

W ostatnich latach Dachser znacznie zainwestował w rozwój usług logistyki kontraktowej. Operator ma obecnie ponad 1,6 mln mkw. powierzchni magazynowej, co oznacza, że ​​może zaoferować swoim klientom ponad 2,4 mln miejsc paletowych w obiektach na całym świecie.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Renata Krukowska