CEO DACHSER: „Nasz kompas wskazuje nam właściwy kierunek działań”

Przeciwstawianie się niesprzyjającym okolicznościom przy jednoczesnym wykorzystywaniu nadarzających się okazji – tak o zarządzaniu kryzysowym będącym częścią kultury DACHSER mówi Bernhard Simon, CEO firmy.

Bernhard Simon, CEO of DACHSER

Teraz, w środku pandemii koronawirusa, nie zaszkodzi spojrzeć wstecz na rok 1930, czyli okres, w którym czasy były również niezwykle trudne: światowy kryzys gospodarczy znacząco dotknął Niemcy, sprzedaż w przemyśle drastycznie spadła, a krajowy rynek transportowy odnotował spadki na poziomie ok. 20% w ciągu roku. W świetle ówczesnych wydarzeń, założenie własnej firmy spedycyjno-magazynowej było odważnym, a jednocześnie pionierskim krokiem ze strony Thomasa Dachsera.

Radzenie sobie z niekorzystnymi warunkami oraz chwytanie szans, które zawsze pojawiają się na dynamicznych rynkach, stało się integralną częścią kultury DACHSER. Do rozwiązywania problemów wykorzystujemy własny potencjał i zasoby, co utrzymujemy niezmiennie przez całą, 90-letnią już historię firmy. Idzie to w parze z odwagą podejmowania skalkulowanego ryzyka biznesowego oraz decyzji, a także obrania ścieżek odmiennych od panujących trendów branżowych oraz wyznawanych przez większość poglądów.

Solidny fundament

W swojej działalności polegamy na własnym kompasie - naszym dziedzictwie wyznaczającym właściwy kierunek działań. W czasie pandemii koronawirusa nie nadszarpnęliśmy zaufania, które nasi klienci, partnerzy serwisowi i pracownicy pokładają w DACHSER. Nasze sieci logistyczne okazały się stabilne, odporne, gotowe na przyjęcie elastycznych rozwiązań oraz dostępne dla naszych klientów bez ograniczeń, zapewniając tym samym solidny fundament do kontynuowania naszej historii.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Bernadeta Forgacz