Zachować to, co dobre i zwiększyć sprawność działania

1 stycznia Burkhard Eling przejął stery w DACHSER obejmując funkcję CEO. Zapoczątkował tym samym zmianę pokoleniową w Zarządzie firmy. W pierwszych dniach urzędowania mówi o silnym zespole i nadchodzących wyzwaniach.

Zarząd DACHSER SE

Na początku tego roku na czele DACHSER stanęła nowa generacja liderów. Wspólnie z kolegami z Zarządu starannie się do tego przygotowaliśmy. Stanowimy silny zespół i uważamy, że jesteśmy gotowi na nadchodzące wyzwania.

W krótkiej perspektywie będzie to przede wszystkim kryzys związany z koronawirusem, który będzie nam towarzyszył co najmniej przez pierwszą połowę 2021 roku. Jak dotąd sieć logistyczna DACHSER radziła sobie na tym polu wyjątkowo dobrze, utrzymując globalne łańcuchy dostaw bez zakłóceń.

Kierunek cyfryzacja z zachowaniem bliskiej relacji z klientem i zrównoważony rozwój

Zrobimy wszystko, aby w tych trudnych czasach utrzymać niezawodność i wysoką jakość świadczonych usług. Będziemy pielęgnować wszystkie dobre strony DACHSER, które cenią klienci, partnerzy serwisowi oraz pracownicy. Jednocześnie zwiększymy sprawność działania i stawimy czoła największym wyzwaniom nadchodzącej dekady związanym z cyfryzacją, bez utraty bliskiej relacji z klientem, zrównoważonym rozwojem i deficytem wykwalifikowanych pracowników.

Naszym kompasem pozostanie misja DACHSER – chcemy nadal się rozwijać, by stać się najbardziej zintegrowanym dostawcą usług logistycznych na świecie i dzięki temu jeszcze lepiej optymalizować bilans logistyczny naszych klientów.

Z niecierpliwością czekamy na to, co przed nami.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Renata Krukowska