„To dla nas nowy początek, nie pożegnanie”

1 stycznia CEO DACHSER Bernhard Simon i Michael Schilling, COO Road Logistics, dołączą do Rady Nadzorczej firmy. Zespół zarządzający skupiony wokół osoby nowego CEO Burkharda Elinga, jest bardzo mocny, a firma - stabilna i odporna na kryzysy. Bernhard Simon komentuje zmiany na najwyższym szczeblu kierowniczym w DACHSER.

Bernhard Simon CEO w DACHSER

Nie pozwolimy, aby pandemia koronawirusa dyktowała nam, jakie mamy podejmować działania. To była nasza naczelna zasada, kiedy pod koniec marca - w środku przestoju w Europie i wielu innych krajach na całym świecie - poinformowaliśmy o długo planowanych zmianach w zarządzie DACHSER przewidzianych na 1 stycznia 2021 roku.

W tamtych czasach, pełnych niepewności i pesymistycznych perspektyw na przyszłość, był to odważny krok. Ale zmiana nadeszła w odpowiednim momencie. Cały rok 2020 to dowód na to, jak solidna i elastyczna sieć DACHSER, składająca się z ludzi, lokalizacji i systemów IT, może funkcjonować nawet w kryzysie. Zawsze byliśmy gotowi dostarczyć przesyłki, czasami w najtrudniejszych warunkach. Nasi klienci i partnerzy serwisowi mogli skorzystać z naszej siły.

Początek nowej ery w DACHSER

Po 31 latach współpracy w zarządzaniu operacyjnym, mój kolega, członek zarządu i zastępca, COO Road Logistics, Michael Schilling i ja zostawiamy bardzo stabilną i odporną na kryzysy firmę: dzieło naszego życia. W Radzie Nadzorczej obaj będziemy nadal poświęcać się pracy dla DACHSER. Dla nas to nowy początek, a nie pożegnanie.

W ciągu ostatniego roku Burkhard Eling i jego nowy zespół zarządzający raz po raz udowadniali swoją siłę. Teraz rozpoczną nową erę na naszej drodze do bycia najlepiej zintegrowanym dostawcą usług logistycznych na świecie. W ten sposób kontynuują godną pochwały tradycję: dodają wartość i optymalizują bilanse logistyczne klientów DACHSER.    

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Renata Krukowska