Nowy magazyn DACHSER już jest!

DACHSER zacieśnia więzi ze swoimi klientami i partnerami, aby wspólnie przejść przez kryzys.

DACHSER Magazine 3/20

Globalna pandemia nadal stanowi poważne wyzwanie dla polityki, biznesu i społeczeństwa. Jednocześnie kryzys udowodnił nam wszystkim, że najlepszym sposobem na pokonanie tych niepewnych czasów jest wspólne działanie. Przeczytaj edytorial w najnowszym numerze magazynu DACHSER, aby dowiedzieć się, w jaki sposób pokonaliśmy przeszkody z ostatnich kilku miesięcy w ścisłej współpracy z naszymi klientami i partnerami, i jak - pomimo lockdownu i zamknięcia granic w Europie - utrzymaliśmy światowy transport materiałów medycznych oraz dostawy żywności do supermarketów.

Ale jak koronawirusowy kryzys wpłynie w dłuższej perspektywie na naszą gospodarkę i jak zmieni globalne przepływy towarów? Czy idea umiejscowienia produkcji bliżej rynków zbytu przeżywa renesans? Czy koronawirus może w ogóle oznaczać koniec globalizacji? Postanowiliśmy zajrzeć w przyszłość - przyszłość, w której pewne rzeczy prawdopodobnie się zmienią, choć z pewnością nie wszystko.

W tym wydaniu pokazujemy również, w jaki sposób DACHSER równoważy w całej Europie przepływy niezbędnego narzędzia logistycznego, czyli palety. Ponadto odwiedzamy też oddział w Malsch niedaleko Karlsruhe, w którym niedawno uruchomiono najnowocześniejszy magazyn materiałów niebezpiecznych.

Te i wiele innych historii ze świata logistyki, a także wiele przydatnych informacji, czekają w najnowszym numerze magazynu DACHSER. Aby pobrać magazyn w formacie PDF, wystarczy kliknąć. Mamy nadzieję, że nowe wydanie magazynu DACHSER okaże się ciekawą lekturą!

Własny egzemplarz

Magazyn dostępny jest w biurach naszych oddziałów, oraz poniżej w wersji PDF do pobrania.

DACHSER Magazine 3/20 PDF (6,84 MB)
DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Bernadeta Forgacz