Nowy Regionalny Kierownik Sprzedaży w Oddziale DACHSER w Gdańsku

Z początkiem lipca 2023 roku Anna Błażkiewicz objęła stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży oddziału DACHSER w Gdańsku.

Anna Błażkiewicz jest absolwentką wydziału Transportu i Logistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Jest związana z branżą logistyczną od 13 lat.
Anna Błażkiewicz, Regionalny Kierownik Sprzedaży w oddziale w Gdańsku
Anna Błażkiewicz, Regionalny Kierownik Sprzedaży w oddziale w Gdańsku

Przed dołączeniem do Dachser była Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży w DSV Road, gdzie odpowiadała za zarządzanie zespołem, opracowywanie strategii i realizację celów sprzedażowych w oddziałach firmy w Bydgoszczy, Gdańsku, Poznaniu i Szczecinie.

“Cieszymy się, że osoba z tak bogatym doświadczeniem w naszej branży dołącza do naszego zespołu w Gdańsku.”

Magdalena Jamroziak, HR Manager w DACHSER Polska

„Kompetencje Anny Błażkiewicz w obszarze sprzedaży wzmocnią naszą obecność w Trójmieście, które ma strategiczne znaczenie dla transportu morskiego i drogowego. Taka synergia różnych środków transportu gwarantuje naszym klientom utrzymanie ciągłości i gwarantuje niezawodną sprawność łańcucha dostaw. Cieszymy się, że osoba z tak bogatym doświadczeniem w naszej branży dołącza do naszego zespołu w Gdańsku” – mówi Magdalena Jamroziak, HR Manager w DACHSER Polska.

Oddział DACHSER w Gdańsku

DACHSER w Polsce operuje z dziesięciu oddziałów zlokalizowanych w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie, Gdańsku, Brwinowie k/Warszawy, Sosnowcu, Strykowie k/Łodzi, Szczecinie i Toruniu. Oddział w Gdańsku oferuje 2 250 m2 powierzchni magazynowej, 900 m2 terminala przeładunkowego i zatrudnia 40 pracowników. Dostarcza inteligentne i kompleksowe połączenie efektywnej gospodarki magazynowej z paneuropejską wydajną siecią transportu drogowego oraz lotniczego i morskiego. Zapewnia także szereg usług dodatkowych, takich jak np. obsługa celna, etykietowanie, wstępny montaż czy konfekcjonowanie zestawów.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Bernadeta Forgacz