Nowy Kierownik Logistyki Kontraktowej w Dachser Polska

Z początkiem kwietnia 2023 roku stanowisko Kierownika Logistyki Kontraktowej w Dachser Polska objął Seweryn Zawko.

Seweryn Zawko to skuteczny manager z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży logistycznej.  Od 2008 roku pracował w kilku polskich i zagranicznych firmach z branży TSL. Był odpowiedzialny za spedycję krajową i międzynarodową oraz logistykę magazynową, w tym magazyny celne.
W ostatniej dekadzie z sukcesami zarządzał warszawskim oddziałem LOXX, a następnie Rhenus Freight Logistics w obszarze frachtu drogowego i logistyki kontraktowej.

Logistyka kontraktowa w Dachser
Logistyka kontraktowa w Dachser

Solidną podstawą do zdobywania tych doświadczeń były studia na Politechnice Warszawskiej oraz studia podyplomowe na kierunku logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Ugruntowaniem tej wiedzy były studia Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego.

Efektywna logistyka kontraktowa wymaga nie tylko odpowiedniej infrastruktury czy doskonałych procesów, ale także właściwych ludzi, którzy będą potrafić zdefiniować potrzeby Klienta i skonfigurować optymalny łańcuch dostaw. Dlatego cieszymy się, że tak doświadczony manager jak Seweryn Zawko dołącza do naszej firmy.

powiedział Jarosław Witkowski, w imieniu zarządu Dachser Polska

Jako Kierownik Logistyki Kontraktowej w Dachser Polska będzie odpowiedzialny za wdrożenie strategii rozwoju tego obszaru w naszym kraju.

Logistyka kontraktowa w Dachser

W Dachser logistyka kontraktowa to rozwiązania magazynowo-transportowe, które pozwalają klientowi zoptymalizować budżet oraz skrócić czas realizowanych dostaw. To inteligentne i kompleksowe połączenie efektywnej gospodarki magazynowej z paneuropejską wydajną siecią transportu drogowego oraz lotniczego i morskiego. .   To także szereg usług dodatkowych, takich jak np. obsługa celna, etykietowanie, wstępny montaż czy konfekcjonowanie zestawów. W ramach logistyki kontraktowej Dachser w Polsce oferuje siedem magazynów o łącznej powierzchni 31 000 metrów kwadratowych, położonych w strategicznych lokalizacjach we Wrocławiu, Gdańsku, Rzeszowie, Warszawie, Poznaniu, Sosnowcu oraz działający od kilku miesięcy w Toruniu.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Anna Szalek-Kowalska