Nowe wydanie magazynu DACHSER jest już dostępne!

Słynące z innowacyjności i wysokiej jakości połączonej z wieloletnią tradycją oraz kunsztem, szwajcarskie produkty cieszą się doskonałą reputacją na całym świecie. Jednym z takich produktów są kapsułki na gardło Ricola - klasyczny słodycz, którego wyjątkowa receptura składa się z 13 różnych ziół ze szwajcarskich gór.

Dachser Magazine 04/2019

W najnowszym wydaniu magazynu DACHSER przedstawiamy, w jaki sposób ten tradycyjny szwajcarski produkt zdobywa światowe rynki – a jest to nie lada wyzwanie, wymagające zaawansowanych procesów logistycznych i partnerstwa opartego na zaufaniu. Właśnie na tym opiera się współpraca między DACHSER Air & Sea Logistics w Szwajcarii a producentem Ricola, która trwa już dziesięć lat.

Wśród innych wiadomości znalazła się informacja o brazylijskim oddziale DACHSER obchodzącym w tym roku swoje dziesięciolecie. Korzystając z tej okazji, przyjrzymy się największej gospodarce Ameryki Południowej.

Powody do świętowania ma również Würth, światowy lider sprzedaży materiałów montażowych i instalacyjnych, który otworzył niedawno nowy centralny magazyn zewnętrzny w miejscowości Waldenburg w południowo-zachodnich Niemczech. Dowiedz się, w jaki sposób DACHSER wspiera tę firmę handlową w bezpośredniej sprzedaży w całej Europie.

Zajrzyj do magazynu DACHSER i poznaj tę i wiele innych ciekawych historii. 

Egzemplarz dla Państwa

Najnowsze wydanie jest do odbioru w biurze oddziału lub w wersji PDF do pobrania tutaj. Życzymy miłej lektury!

Dachser_magazine_04_19 PDF (8,30 MB)
DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Renata Krukowska