Mocna reprezentacja Dachser na targach TransLogistica

Motywem przewodnim obecności Dachser na IX Targach TransLogistica będzie hasło „One step ahead – one world, one company, one network”, które podkreśla integralność i kompleksowość oferty firmy. To największe wydarzenie w branży TSL w Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się w dniach 7-9 listopada 2022 roku w Hali EXPO XXI w Warszawie. Z ekspertami Dachser będzie można spotkać się w hali nr 3 na stoisku G8. 

Zapraszamy do odwiedzenia Dachser - hala nr 3, stoisko G8
Zapraszamy do odwiedzenia Dachser - hala nr 3, stoisko G8

IX edycja targów TransLogistica Poland zapowiada się rekordowo: trzy hale targowe, 300 wystawców i nawet 10 000 uczestników z Polski, Europy i świata! Dla Dachser to doskonała okazja do wymiany poglądów i doświadczeń, integracji i co najważniejsze, możliwość osobistego spotkania z obecnymi i potencjalnymi Klientami oraz partnerami biznesowymi.

Na targach TransLogistica zaprezentujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu szeroko pojętej logistyki. Opowiemy o usługach transportu drogowego, który jest mocno skierowany w stronę zeroemisyjnych technologii. Przedstawimy rozwiązania związane z dostawami towarów i substancji niebezpiecznych. Porozmawiamy także o transporcie materiałów budowlanych oraz produktów DYI (lub do domu i ogrodu). Chcemy dzielić się z Klientami naszą wiedzą i doświadczeniem, dlatego serdecznie zapraszamy na nasze stoisko

Michał Simkowski, Prezes Dachser w Polsce

Na stoisku Dachser będzie można przede wszystkim porozmawiać z ekspertami firmy na temat krajowego i międzynarodowego transportu, spedycji oraz kompleksowej obsługi logistycznej towarów, w tym materiałów niebezpiecznych. Odwiedzający będą mogli omówić wyzwania stojące przed branżą z kierownikami regionalnych oddziałów Dachser, kierownikami rozwoju biznesu oraz koordynatorami sprzedaży, a także z Michałem Simkowskim, Managing Director European Logistics w Dachser Polska.

Rejestracja

Aby wziąć udział należy rejestrować się na stronie https://translogistica.pl/, najpóźniej do 6 listopada 2022.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Anna Szalek-Kowalska