Już jest! Nowe wydanie DACHSER magazine

Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana — to słowa, które obecnie towarzyszą nam niemal na każdym kroku. Świat zmienia się coraz szybciej, dlatego również w logistyce rośnie presja i tempo wprowadzania innowacji. Na łamach najnowszego numeru DACHSER magazine możecie przeczytać, jak nasza firma i klienci stawiają czoła wyzwaniom przyszłości.

DACHSER magazine 04/2021

Tematem przewodnim wydania jest sztuczna inteligencja, a dokładnie uczenie maszynowe. W tym przypadku uczące się algorytmy na bieżąco przetwarzają dane z codziennych operacji. Pomaga to osobom stojącym przed ekranami lepiej zaplanować wydajność, poprawić jakość danych i zoptymalizować procesy. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie 6.

Zmiany oraz innowacje dotyczą również branży motoryzacyjnej. Współczesne pojazdy są naszpikowane czujnikami, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo, a rosnąca popularność napędów elektrycznych zwiększa zapotrzebowanie na złożone komponenty. Firma Aptiv, jeden z wiodących światowych dostawców dla producentów samochodów, korzysta z rozwiązania DACHSER Automotive Logistics, aby zapewnić niezawodne łańcuchy dostaw swoim zakładom produkcyjnym w Chinach, co przekłada się na mobilność jutra. Pełną historię tej współpracy możecie przeczytać na stronie 16.

Kolejną nowoczesną, wciąż rozwijającą się technologią są pojazdy sterowane automatycznie (AGV), które są obecnie testowane w dwóch magazynach DACHSER, aby odciążyć pracowników od rutynowych zadań. Od strony 28 wyjaśniamy, jak działają pojazdy AGV.

Twój DACHSER magazine

Te i wiele innych ciekawych tematów dotyczących innowacji technologicznych, nowatorskich pomysłów oraz ludzi, którzy za nimi stoją, znajdziecie na łamach najnowszego wydania naszego magazynu.

Odbierz egzemplarz w swoim oddziale lub pobierz wersję online tutaj. 

Życzymy przyjemnej lektury!

DACHSER Magazine _wersja angielska PDF (6,79 MB)
Kontakt Renata Krukowska