Jacek Bąkowski dołącza do DACHSER Polska

Z początkiem grudnia 2022 roku, stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży w oddziale DACHSER w Strykowie objął Jacek Bąkowski. To skuteczny menadżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży w branży logistycznej.

Jacek Bąkowski rozwijał swoją karierę przez dwie dekady w wiodących firmach z branży logistycznej. Przez ostatnie cztery lata pracował w UPS jako Area Sales Manager. W latach 2016-2018 jako Dyrektor Sprzedaży w Geis, odpowiadał za aktywność struktur sprzedażowych.

Jacek Bąkowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży w oddziale DACHSER w Strykowie
Jacek Bąkowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży w oddziale DACHSER w Strykowie

W FedEx Express, przez sześć lat, kierował zespołem odpowiedzialnym za największych klientów FedEx w Polsce. Efekty jego pracy zostały docenione m.in. nagrodą President's Club – najbardziej prestiżowym wyróżnieniem za osiągnięcia sprzedażowe w firmie. Wcześniej przez osiem lat pracował w DPD, gdzie przeszedł ścieżkę kariery od przedstawiciela handlowego do Regionalnego Kierownika Sprzedaży.

Wieloletnie doświadczenie Jacka Bąkowskiego będzie niewątpliwie bezcennym wkładem w rozwój sprzedaży w strykowskiej lokalizacji DACHSER. Cele na przyszłe lata są ambitne i wierzę, że wspólnie jesteśmy w stanie je osiągnąć

Jarosław Wojnarski, Kierownik Oddziału Stryków w DACHSER

Jacek Bąkowski, jako Regionalny Kierownik Sprzedaży w oddziale DACHSER w Strykowie, będzie odpowiedzialny za realizację strategii biznesowej, wzrost udziału w rynku oraz skuteczne pozyskiwanie nowych klientów.

O DACHSER

DACHSER, firma rodzinna z siedzibą w Kempten w Niemczech, świadczy usługi w zakresie transportu i magazynowania, a także rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta w ramach dwóch jednostek biznesowych: DACHSER Air & Sea Logistics oraz DACHSER Road Logistics. Ofertę firmy uzupełniają kompleksowe usługi logistyki kontraktowej oraz rozwiązania branżowe DACHSER DIY Logistics i DACHSER Chem Logistics. Płynnie działająca globalna sieć transportowa oraz w pełni zintegrowane systemy informatyczne zapewniają dostęp do inteligentnych rozwiązań logistycznych na całym świecie.

Zatrudniając blisko 31 800 pracowników w 376 lokalizacjach, DACHSER osiągnął w 2021 r. skonsolidowany przychód netto w wysokości około 7,1 mld euro. W tym samym roku dostawca usług logistycznych obsłużył łącznie 83,6 mln przesyłek o łącznej wadze 42,8 mln ton. DACHSER jest reprezentowany przez organizacje własne w 42 krajach.

DACHSER w Polsce od 16 lat obsługuje eksporterów i importerów w zakresie transportu ładunków drobnicowych, logistyki kontraktowej oraz usług frachtu lotniczego i morskiego, a także specjalistycznych i kompleksowych usług dla sieci sklepów remontowo-budowlanych i branży chemicznej. Aktualnie w kraju działa dziewięć oddziałów firmy: w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie, Gdańsku, Brwinowie, Sosnowcu, Strykowie i Szczecinie, które obsługują w sumie blisko 100 regularnych połączeń dziennie.

Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.dachser.pl.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Bernadeta Forgacz