Europejska sieć logistyczna DACHSER– Państwa niezawodny partner w dobrych oraz trudnych czasach

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że pomimo trudności spowodowanych epidemią COVID-19, europejska sieć logistyczna DACHSER, nadal w niezawodny sposób świadczy usługi dla swoich klientów.  Wszystko po to, abyście Państwo mogli realizować kluczowe założenia prowadzonej działalności.

Rodzinne przedsiębiorstwo DACHSER, Państwa partner biznesowy, dokłada wszelkich starań, aby dotrzymać realizacji złożonych obietnic w aspekcie stawek, jak również zakresu świadczonych usług.

Wdrożyliśmy dodatkowe środki, by zapewnić ciągłość dostaw towarów na terenie Europy. Zdajemy sobie sprawę z ogromnej odpowiedzialności spoczywającej na nas w odniesieniu do Państwa przedsiębiorstwa, jak i całego społeczeństwa. Podobnie jak inne firmy w branży, zmagamy się z poważnymi wyzwaniami oraz ponosimy dodatkowe koszty. Jesteśmy świadomi faktu, że prawie wszystkie branże, także klienci DACHSER, znajdują się w podobnej sytuacji, dlatego pragniemy wyraźnie podkreślić, że DACHSER to solidny partner, na którego możecie Państwo liczyć również w obecnej sytuacji:

Również w tym trudnym dla wszystkich okresie, DACHSER to stabilny i niezawodny partner w biznesie. Dlatego też, podjęliśmy decyzję o nie stosowaniu ogólnej dopłaty w związku z epidemią COVID-19. Zamiast tego, pragniemy przypomnieć nasze zobowiązanie w stosunku do Państwa i na razie podtrzymać ustalone dotychczas taryfy, jak również stawki krajowych oraz międzynarodowych przesyłek drobnicowych.

Pragniemy zacieśnić współpracę z Państwem, po to aby wspólnie opracować rozwiązania umożliwiające stawienie czoła obecnym, a także nadchodzącym wyzwaniom. Ponadto, o ile będzie to konieczne, jesteśmy przekonani, że możemy liczyć na Państwa elastyczność w zakresie dostosowania czasu realizacji lub poziomu świadczonych usług. W oparciu o wzajemne zaufanie oraz dotychczasową współpracę, liczymy również na przestrzeganie ustalonych warunków płatności.

Wspierajmy się w tych trudnych dla wszystkich chwilach!

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Renata Krukowska