DACHSER wznawia linię drobnicową na Ukrainę

DACHSER każdego dnia dokonuje oceny aktualnego rozwoju wojny w Ukrainie. Prowadzi to do sytuacji, w której całkowite przejęcie i wstrzymanie załadunku wszystkich przesyłek na Ukrainę, które zostało podjęte w lutym 2022 r., może zostać częściowo cofnięte.

Bezpieczeństwo wszystkich kierowców i pracowników pozostaje dla firmy DACHSER najwyższym priorytetem. Na obszarach, które nie zostały bezpośrednio dotknięte działaniami wojennymi, DACHSER uruchamia regularną linię drobnicową do Zachodniej Ukrainy z platformy Stryków w Polsce. Odpowiednią obsługą przesyłek na miejscu i dystrybucją na Ukrainie zajmuje się spółka partnerska we Lwowie.

Przewozy do regionów na wschodzie, północy i południu Ukrainy, które bezpośrednio ucierpiały w wyniku działań wojennych, nadal nie są możliwe.

Ponieważ strefy dostaw mogą się bardzo szybko zmieniać się w wyniku rozwoju sytuacji wojennej, DACHSER będzie na bieżąco monitorował i oceniał sytuację oraz informował klientów o dalszym rozwoju wydarzeń. Lokalne osoby kontaktowe w oddziałach DACHSER będą dostępne, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Arkadiusz Tomczak