DACHSER wyczarterował największy na świecie samolot towarowy

Międzynarodowy zespół DACHSER Air & Sea Logistics wyczarterował największe samoloty towarowe na świecie, Antonow AN-124 i AN-225. Maszyny przewożą z Chin do Austrii wyroby medyczne dla jednego z klientów, które następnie DACHSER dystrybuował za pośrednictwem swojej europejskiej sieci transportowej.

Międzynarodowy zespół DACHSER Air & Sea Loigistics wyczarterował największe samoloty towarowe na świecie, AN-124 i AN-225

7 grudnia późnym wieczorem na lotnisku Linz w Hörsching wylądował Antonow An-225. Frachtowiec wystartował dwa dni wcześniej z lotniska Tianjin w Chinach. Ze względu na obowiązujące środki bezpieczeństwa związane z pandemią, zaraz po wylądowaniu cały ładunek został od razu przeładowany do 20 ciężarówek DACHSER.

To był dopiero początek. W Linz spodziewanych jest kolejnych siedem dostaw wyrobów medycznych z Tianjin i Chengdu, które również zostaną dostarczone do klientów przez DACHSER European Logistics.

Udana współpraca

DACHSER wykorzystując możliwości swojej zintegrowanej sieci, oferuje kompleksowe usługi logistyczne. Projekty na tak dużą skalę są realizowane dzięki bliskiej współpracy międzynarodowych zespołów zajmujących się transportem lotniczym – DACHSER Air & Sea Logistics i drogowym – DACHSER European Logistics.

W ostatnich latach sieć lotnicza DACHSER stała się kluczowym elementem globalnej siatki połączeń i odgrywa ważną rolę w strategicznym rozwoju frachtu lotniczego. Nawet w tak trudnym czasie DACHSER oferuje swoim klientom stabilną sieć transportu lotniczego oraz inteligentne, niezawodne rozwiązania.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Anna Szalek-Kowalska