DACHSER uruchamia nowy magazyn we Francji

DACHSER otwiera magazyn w Pont d'Ain, w regionie Owernia-Rhône-Alpes we Francji. Nowy obiekt do logistyki kontraktowej jest odpowiedzią na utrzymujący się w ostatnich latach wzrost zapotrzebowania na tego typu usługi w tym regionie.

DACHSER otwiera magazyn w Pont d'Ain, w regionie Owernia-Rhône-Alpes we Francji.

Magazyn o powierzchni 18 000 metrów kwadratowych może pomieścić 21 000 palet. Spełnia on również aktualne normy środowiskowe dzięki panelom fotowoltaicznym zainstalowanym na dachu oraz diodom LED z czujnikami ruchu wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Nowa lokalizacja uzupełnia europejską sieć transportową DACHSER w zakresie ładunków drobnicowych. W ten sposób dostawca usług logistycznych wzmacnia również swoją obecność w regionie Rhône-Alpes, gdzie działają już cztery oddziały DACHSER. Dzięki nowemu magazynowi firma kontynuuje swój rozwój we Francji i zapewnia swoim klientom wysoką jakość usług.

Doświadczenie w zakresie logistyki kontraktowej

Od ponad dziesięciu lat zespoły logistyki kontraktowej DACHSER w regionie Owernia-Rhône-Alpes obsługują klientów z branż, takich jak tekstylia, higiena, towary konsumpcyjne i budownictwo, które stawiają wysokie wymagania w zakresie jakości i niezawodności. Klienci są ściśle wspierani w swoich projektach outsourcingu logistycznego od koncepcji do realizacji. Korzystają z międzynarodowej sieci transportowej, efektywnego magazynowania, usług dodatkowych dostosowanych do ich potrzeb oraz indywidualnego doradztwa.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Bernadeta Forgacz