DACHSER na targach logistyki towarów i substancji niebezpiecznych GEFAHRGUT // GEFAHRSTOFF 2022

Po przerwie spowodowanej pandemią targi GEFAHRGUT // GEFAHRSTOFF 2022 odbędą się ponownie w Lipsku w dniach od 8 do 10 listopada 2022 r.

Usługi DACHSER Chem Logistics zaprezentuje zespół ekspertów na stanowisku B01/C06 (hala 2). Pierwszego dnia wydarzenia odbędzie się pokaz badania dotyczącego zakupu usług logistycznych w branży chemicznej, które zostało wsparte przez DACHSER Chem Logistics.

Dzięki centralnym zespołom ds. towarów niebezpiecznych w transporcie lądowym oraz w transporcie lotniczym i morskim, a także ponad 250 odpowiedzialnym regionalnie doradcom ds. towarów niebezpiecznych, DACHSER odgrywa wiodącą rolę w transporcie produktów chemicznych i towarów niebezpiecznych, a także w bezpiecznym przechowywaniu substancji niebezpiecznych. Specyficzna wiedza z branży chemicznej oraz ustandaryzowane procesy w globalnej sieci logistycznej uzupełniają zakres usług.

DACHSER na targach Gefahrstoff.
DACHSER na targach Gefahrstoff.

Najważniejszym punktem targów jest prezentacja badania Zakup usług logistycznych w przemyśle chemicznym - jak zakupy mogą przyczynić się do zwiększenia konkurencyjności na tle wąskich gardeł w transporcie, które zostało wsparte przez DACHSER Chem Logistics. 

Na targach chcemy nawiązać kontakty pomiędzy wszystkimi zaangażowanymi w bezpieczne, międzynarodowe łańcuchy dostaw produktów chemicznych i towarów niebezpiecznych. Spotkanie twarzą w twarz na miejscu jest przy tym dobrą okazją do poznania obecnych klientów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Michael Kriegel, Department Head DACHSER Chem Logistics

Wgląd w wyniki badania i związane z nim zalecenia dotyczące działań przedstawią autorzy badania, prof. dr Christian Kille z FHWS Würzburg, dr Andreas Backhaus z Ludwigshafen i Constantin Reuter z CAMELOT Management Consultants w Bazylei.

Quiz o towarach niebezpiecznych

Ponadto, ciężarówka DACHSER w hali wystawowej nr 2 będzie głównym punktem przyciągającym wzrok na targach GEFAHRGUT // GEFAHRSTOFF 2022. Na jego terenie załadunkowym odbędzie się quiz dotyczący towarów niebezpiecznych, który sprawdzi wiedzę gości branżowych w zakresie bezpiecznego i zgodnego z przepisami załadunku towarów niebezpiecznych.

„Cieszymy się, że targi GEFAHRGUT // GEFAHRSTOFF 2022, wobec których od dawna deklarowaliśmy nasze zaangażowanie, ponownie posłużą branży jako platforma wymiany i transferu wiedzy” - podsumowuje Michael Kriegel.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Bernadeta Forgacz