DACHSER Norwegia otwiera oddział w Kristiansand

Dostawca usług logistycznych rozszerza swoją obecność na norweskim rynku. Jest to ważny krok w kierunku zapewnienia usług logistycznych klientom w południowej i zachodniej Norwegii oraz umożliwienia im dostępu do rynków UE.

DACHSER Norwegia otwiera oddział w Kristiansand.

Otwarcie oddziału DACHSER w Kristiansand, na południu Norwegii, zaplanowane na luty 2024 r. stanowi kluczowy element w ramach budowania strategicznego rozwoju norweskiej organizacji. Nowa lokalizacja będzie ważnym punktem wzmacniającym sieć DACHSER zarówno w Norwegii, jak i w całej Skandynawii oraz w Europie. Operator zapewni swoim klientom w regionie spersonalizowaną logistykę oraz kompleksowe usługi importowe i eksportowe, w ten sposób otwierając przed nimi nowe możliwości łatwiejszego dostępu do rynków UE w Europie. Do tej pory DACHSER Norwegia był reprezentowany przez biuro sprzedaży w Kristiansand.

„Południe Norwegii jest ważnym ośrodkiem dla handlu i przemysłu. Tym bardziej cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom codzienne wyjazdy do Europy, krótkie terminy realizacji i niezawodną sieć. Zintegrowane, jednorodne procesy i systemy są podstawą jakości i stabilności, które wyróżniają DACHSER na rynku logistycznym. Dzięki tym standardom wspieramy naszych klientów w Kristiansand i południowej Norwegii w odnoszeniu sukcesów na rynku krajowym i międzynarodowym” - mówi Magnus Asbjørnsen, Sales Manager w DACHSER w Kristiansand.

Wzmocniona struktura zarządzania

Wraz z rozwojem DACHSER Norwegia, operator logistyczny umacnia również swoją lokalną strukturę zarządzania, mianując General Managera Armend Krasniqi na stanowisko Country Manager. Armend Krasniqi dołączył do DACHSER w 2019 roku i odegrał kluczową rolę w ugruntowaniu pozycji rynkowej firmy w Norwegii. Analiza danych z ostatnich kilku lat pokazuje stały rozwój organizacji krajowej, a roczne wyniki za 2022 r. wykazały 16-procentowy wzrost przychodów w porównaniu z 2021 r.

„Z niecierpliwością czekam na kontynuację wytyczonej przez nas ścieżki dalszego postępu w Norwegii. Będziemy nadal identyfikować możliwości rozwoju i optymalizować łańcuchy dostaw dla naszych klientów” - mówi Armend Krasniqi.

DACHSER w Norwegii został założony w 2005 roku i od tego czasu stale rozwijał się dzięki kompleksowej sieci lądowej DACHSER w Europie. Oprócz nowego oddziału w Kristiansand, DACHSER posiada również oddział w Vinterbro niedaleko Oslo. Kluczową rolę w dostarczaniu klientom w regionie rozwiązań dostosowanych do ich specyficznych potrzeb, odgrywa połączenie lokalnej wiedzy i globalnej obecności.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Bernadeta Forgacz