DACHSER DIY Logistics na Eisenwarenmesse 2022

Dachser, globalny dostawca usług logistycznych, po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, powraca na Międzynarodowe Targi Narzędzi i Wyrobów Metalowych –Eisenwarenmesse 2022, które odbędą się w dniach 25-28 września.

Dachser jako jedyny na rynku oferuje rozwiązanie logistyczne dostosowane do potrzeb branży DIY. W tym roku zwiedzającym Eisenwarenmesse przybliży DACHSER DIY Logistics Pipeline – model współpracy z dostawcami do marketów typu dom i ogród zapewniając płynny przepływ towarów. Rozwiązanie składa się z modułów usługowych tworzących płynny łańcuch od producentów do sklepów DIY lub bezpośrednio do konsumentów.

DACHSER DIY Logistics
DACHSER DIY Logistics

Po kilkukrotnym przesuwaniu terminu wydarzenia z powodu pandemii targi w Kolonii znowu otworzą swoje hale dla międzynarodowej publiczności. To pierwsza od ponad trzech lat okazja dla branży, aby zaprezentować swoje najnowsze osiągnięcia i produkty. Po tak długiej przerwie to długo wyczekiwane wydarzenie stało się doskonałym miejscem do odnowienia kontaktów i znalezienia nowych partnerów biznesowych.

DACHSER DIY Logistics wspiera zarządzanie całym procesem logistycznym i wychodzi poza standardową dostawę produktów do marketów. Rozwiązanie obejmuje cały proces realizacji zamówienia aż na półkę sklepową wraz z odpowiednią ekspozycją, promocją towaru w markecie oraz zwrotami towarów. DACHSER DIY Logistics Pipeline to efekt naszej ponad 20-letniej współpracy z producentami i sieciami handlowymi, która pomogła nam stworzyć ofertę skrojoną na miarę ich potrzeb. Połączenie naszych standardowych usług z branżowym know-how, obejmującym m.in. różne wymagania sieci handlowych na szczeblu lokalnym i regionalnym, daje klientom wyjątkową przewagę konkurencyjną. Każdego roku DACHSER DIY Logistics dostarcza 8,4 mln przesyłek do ponad 18 000 marketów DIY w całej Europie.

Juliusz Pakuński, kierownik rozwoju biznesu DACHSER DIY Logistics w Polsce

„Międzynarodowe Targi Narzędzi i Wyrobów Metalowych w Kolonii od blisko 50 lat skupiają producentów, dystrybutorów, sieci handlowe oraz decydentów z branży metalowej i narzędziowej. To jedna z najważniejszych imprez dla branży DIY na świecie. O randze tego wydarzenia świadczy wysoka frekwencja – w ostatniej edycji Eisenwarenmesse 2018 wzięło udział ponad 2 700 wystawców z blisko 60 krajów – oraz silne wsparcie organizacji branżowych, takich jak EDRA/GHIN, BHB, BME czy ZHH. Nic tak nie buduje relacji, jak bezpośrednie spotkania, dlatego ogromnie cieszę się, że ponownie będę mógł osobiście spotkać się z naszymi klientami i partnerami. Na takie wydarzenie warto było czekać” – dodaje Juliusz Pakuński.

Długo wyczekiwany powrót

Przez cztery dni targów eksperci Dachser z całej Europy będą dostępni dla gości od 9:00 do 18:00 (z wyjątkiem 28.09, 9:00-17:00) na stoisku nr F040/G041 w hali 11.1.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Anna Szalek-Kowalska