Andrzej Waszczuk nowym kierownikiem warszawskiego oddziału DACHSER

Z początkiem września funkcję kierownika oddziału DACHSER w Brwinowie pod Warszawą objął Andrzej Waszczuk. Zastąpił na tym stanowisku Annę Trzcińską-Śliwińską, która teraz odpowiada za rozwój biznesu w Polsce Wschodniej.

Andrzej Waszczuk, Kierownik oddziału DACHSER

Andrzej Waszczuk jest managerem z 25-letnim doświadczeniem w branży logistycznej. Z DACHSER związany jest od 2015 roku i dotychczas odpowiadał za logistykę kontraktową w Polsce. Ukończył studia na Wydziale Zarządzania Politechniki Lubelskiej oraz studia podyplomowe z zarządzania łańcuchem dostaw w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Waszczuk będzie łączył funkcję kierownika oddziału DACHSER w Warszawie ze swoimi dotychczasowymi obowiązkami związanymi z logistyką kontraktową do momentu powołania jego następcy.

DACHSER w Polsce

DACHSER od 15 lat działa na polskim rynku obsługując eksporterów i importerów w zakresie transportu ładunków drobnicowych, logistyki kontraktowej oraz usług frachtu lotniczego i morskiego, a także specjalistycznych i kompleksowych usług dla sieci sklepów remontowo-budowlanych – DACHSER DIY Logistics i branży chemicznej – DACHSER Chem Logistics. Obecnie spółka dysponuje w Polsce 25 tysiącami metrów kwadratowych powierzchni przeładunkowej oraz prawie 33 tysiącami metrów kwadratowych wysokiej jakości magazynów do obsługi logistyki kontraktowej. W 2020 roku firma wygenerowała obroty na poziomie 547 milionów złotych, obsługując 1,9 miliona przesyłek. Aktualnie w kraju działa dziewięć oddziałów firmy zlokalizowanych w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie, Gdańsku, Brwinowie, Sosnowcu, Strykowie i Szczecinie, które obsługują w sumie blisko 100 regularnych połączeń.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Anna Szalek-Kowalska