Pierwsze tegoroczne wydanie magazynu DACHSER już jest!

Nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości – nawet politycy, naukowcy czy ekonomiści. Nie oznacza to jednak, że możemy zrezygnować z ciągłego klasyfikowania bieżących osiągnięć, śledzenia trendów i wyciągania odpowiednich wniosków na przyszłość. Wymaga to od nas ogromnej uważności, zadawania pytań i, co najważniejsze, słuchania. Choć może się to wydawać oczywiste, to w codziennej pracy bywa prawdziwym wyzwaniem.

Magazyn DACHSER 01/24

Aby zrozumieć przyszłość, trzeba już dziś być uważnym słuchaczem – o tym właśnie są artykuły w nowym magazynie DACHSER. Historia z okładki zwraca uwagę na prognozy dotyczące rozwoju gospodarczego, wynikające z nich potrzeby naszych klientów oraz to, co DACHSER robi, aby im sprostać. Odpowiedź operatora na te przewidywania sprowadza się do hasła: Global Groupage, czyli optymalnej integracji globalnych kompleksowych rozwiązań w zakresie transportu drobnicowego i logistyki kontraktowej. W materiale COO Air & Sea Logistics Dr. Tobias Burger przedstawia aktualne i przyszłe zmiany w transporcie lotniczym i morskim. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie 6.

Budowanie pełnego obrazu potencjału rynku i wymagań klientów, uważne słuchanie i odpowiednie działanie – te zasady znajdują również odzwierciedlenie w artykule na temat DACHSER Food Logistics. Począwszy od strony 16, można przeczytać, jak poprzez rozwijanie swojej międzynarodowej sieci, inwestycji w technologię i działania na rzecz klimatu linia biznesowa Food Logistics przygotowuje się na przyszłość.

Pandemia nauczyła nas wielu rzeczy, ale prawdopodobnie najbardziej tego, że najlepszym sposobem na pomoc klientom w trudnych czasach jest uważne wysłuchanie ich obaw, a następnie zaoferowanie właściwego rozwiązania. Nasza współpraca z Le Creuset, renomowanym producentem naczyń kuchennych, jest tego idealnym przykładem. Podczas lockdownu wiele osób na całym świecie zajęło się gotowaniem, a popyt na wysokiej jakości produkty francuskiej firmy gwałtownie wzrósł. Zapraszamy na stronę 26, gdzie można przeczytać o tym, jak nasi specjaliści podeszli do sprawy, co dokładnie zrobili i jak w tym wszystkim pomocne okazało się aktywne słuchanie.

Gdzie znaleźć nowy numer magazynu DACHSER?

Te i wiele innych historii znajdziesz w tym wydaniu magazynu DACHSER [dostępny w języku angielskim]. Odbierz drukowany egzemplarz w biurze oddziału lub pobierz plik PDF poniżej. Mamy nadzieję, że z przyjemnością przeczytacie nowy numer magazynu DACHSER.

Poprzednie numery magazynu dostępne są w archiwum.

DACHSER magazine 01/24 [ENG] PDF (6,08 MB)
DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Michał Tomczak