Nowy numer magazynu DACHSER już dostępny!

Europejska sieć transportu drogowego DACHSER przez lata rozrastała się. Sekretem było zawsze umieszczanie odpowiednich elementów układanki we właściwych miejscach, aby uzyskać kompletny obraz.

Dachser Magazin

Europejska sieć transportu drogowego Dachser przez lata rozrastała się. Sekretem było zawsze umieszczanie odpowiednich elementów układanki we właściwych miejscach, aby uzyskać kompletny obraz. Przeczytaj okładkowy artykuł z tego wydania, aby dowiedzieć się, jak poradziliśmy sobie z tym zadaniem w Polsce. Z biegiem czasu DACHSER stabilnie wzrastał w szóstym co do wielkości kraju UE, stając się wiodącą firmą obsługującą transport eksportu. Przejdź na stronę 4, aby uzyskać więcej informacji na temat polskiej recepty na zwycięstwo.

W innych krajach także mamy się czym pochwalić.

Usługa DACHSER Cargoplus pozwoliła francuskiej firmie technologicznej zoptymalizować transport z Francji do Maroka i z powrotem (patrz s. 16). DACHSER nawiązał ponadto współpracę z austriackim producentem pomp ciepła Ochsner, aby zarządzać z Linz ich europejską dystrybucją. Obie firmy, pracując ramię w ramię, zawsze szukają możliwości wdrożenia kolejnych usprawnień. O tej historii przeczytasz na stronie 22.

W najnowszym wydaniu magazynu odwiedzamy także oddział DACHSER w Chicago, aby dowiedzieć się więcej o niezwykłych doświadczeniach kierownika tamtejszego magazynu. Podczas naszej podróży docieramy również do Singapuru, jednego z wiodących centrów logistycznych w Azji. Piszemy o tym, co stoi za niebywałym sukcesem tego miasta-państwa i jakie perspektywy na przyszłość ma przed sobą to miejsce.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Renata Krukowska