Nowy numer DACHSER Magazine jest już dostępny!

Pałeczka została przekazana. 1 stycznia nowa generacja liderów, na czele z Burkhardem Elingiem, nowym CEO, oficjalnie przejęła stery w DACHSER. Więcej na ten temat przeczytacie w najnowszym wydaniu magazynu DACHSER.

DACHSER Magazine 01/2021

A w nim artykuł zatytułowany "Znalezienie równowagi między stabilnością a zmianą" opisujący, jak przebiegały zmiany na szczycie w DACHSER, aby nowy zespół zarządzający mógł kontynuować historię sukcesu, która rozpoczęła się ponad 90 lat temu.

Przedstawiamy też historie kilku naszych klientów. Na przykład możecie przeczytać, jak oddział DACHSER w Neuss koło Düsseldorfu przebudował jeden ze swoich magazynów, aby osiągnąć jeszcze większą wydajność obsługi trzech głównych klientów z sektora spożywczego. Zabieramy Was również w podróż do Austrii, gdzie od dziesięciu lat nasi koledzy z działu Air & Sea Logistics odpowiadają za transport na całym świecie – koleją, statkami i drogą powietrzną – produktów jednego z wiodących przetwórców drewna.

W razie potrzeby DACHSER organizuje również transport całych zakładów produkcyjnych lub, jak to miało miejsce w zeszłym roku, pilnie potrzebnego sprzętu medycznego. DACHSER pomógł młodej firmie z regionu Asturii w północno-zachodniej Hiszpanii dostarczyć 100 milionów maseczek i innych wyrobów medycznych do placówek na terenie Hiszpanii i innych krajów europejskich. Przeczytajcie, co sprawiło, że ta współpraca okazała się tak udana, pomimo pandemii.

Tradycyjnie na łamach naszego magazynu znajdziecie też wiele innych ciekawostek ze świata logistyki.

Własny egzemplarz

Odbierz swój osobisty egzemplarz w swoim oddziale lub pobierz plik PDF tutaj. Przyjemnej lektury!

Dachser Magazine Wydanie 01/21 PDF (8,57 MB)
DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Renata Krukowska