Nowy magazyn DACHSER już jest!

Szczytowa forma, znajomość technik wspinaczkowych, zdolności poznawcze, doświadczenie, świadomość ryzyka, umiejętność współpracy i szacunek do natury – te cechy kojarzone są z najlepszym alpinistą. Ale są to również cechy firm i kadry zarządzającej, które chcą przemierzać zdradliwy teren i odnosić sukcesy w niepewnych czasach.

DACHSER magazine 01/23

W najnowszym numerze relacjonujemy, jak wytyczamy sobie drogę do przyszłości, jakie mamy cele na najbliższe lata i jak zamierzamy je osiągnąć – nawet gdy droga staje się stroma i kamienista bądź gdy zmieni się pogoda. Szczegółowy opis naszej historii na stronie 6.

Aktywnie wytyczamy drogę ku przyszłości dla naszych klientów i wspólnie z nimi. Doskonały przykład tego znajdziecie na stronie 18 w artykule na temat optymalizacji łańcucha dostaw. DACHSER zapewnia kompleksową analizę łańcucha dostaw wykorzystywanego przez TTI, aby uczynić firmę bardziej zróżnicowaną, wydajną i elastyczną, przy jednoczesnym ciągłym obserwowaniu zmieniających się warunków globalnych.

Mówiąc o zmianach, obecnie obserwujemy dynamiczny rozwój Maroko. Ten kraj Maghrebu okazuje się coraz bardziej atrakcyjny dla firm jako miejsce produkcji i jako dostawca energii – jest to istotne zwłaszcza w odpowiedzi na zakłócenia w globalnych łańcuchach dostaw. DACHSER działa tam od wielu lat i systematycznie poszerza swoją działalność. Teraz Maroko jeszcze bardziej zbliża się do naszej europejskiej sieci. Zajrzyj na stronę 24, aby dowiedzieć się więcej.

A czym byłoby aktywne kształtowanie przyszłości bez innowacji? Idea2net w DACHSER to strategiczny program, którego celem jest zaangażowanie wszystkich pracowników w tworzenie przełomowych rozwiązań. Przejdź na stronę 32, aby dowiedzieć się, w jaki sposób kultywujemy pomysłowość i kreatywność na każdym poziomie, od poszczególnych oddziałów po całą sieć.

Gdzie znaleźć nowy numer magazynu DACHSER?

Te i wiele innych historii znajdziesz w tym wydaniu DACHSER magazine.. Odbierz drukowany egzemplarz w biurze oddziału lub pobierz plik PDF tutaj. Mamy nadzieję, że z przyjemnością przeczytacie nowy numer magazynu DACHSER.

Poprzednie numery magazynu dostępne są w archiwum.

DACHSER magazine 01/23 PDF (6,66 MB)
DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Bernadeta Forgacz