Nowy magazyn DACHSER jest już dostępny!

„Kluczowa część procesu – ludzie w logistyce.” Oto temat przewodni najnowszego wydania magazynu DACHSER.

Dachser Magazin 02/20

Czasy kryzysu szczególnie dobitnie pokazują znaczenie działających łańcuchów logistycznych, a także to, jak ważni są ludzie, który nimi zarządzają – niezależnie od tego, czy pracują w terminalach, biurach, czy też są kierowcami ciężarówek. W naszym okładkowym artykule można przeczytać o wartościach DACHSER, które, w czasach gdy tempo życia staje się szybsze niż kiedykolwiek, sprawdzają się jako wytyczne, wzmacniają zaufanie i pomagają w zacieśnianiu więzi. To właśnie one są sposobem, by sprostać obecnym wyzwaniom i umożliwiają wyjście z kryzysowej sytuacji jeszcze silniejszym.

W artykule „Łańcuchy dostaw pod presją” poruszamy również kwestię wpływu światowej pandemii. Na  stronie 18 można przeczytać o tym, w jaki sposób DACHSER zapewnia swoim klientom maksymalną stabilność łańcucha dostaw i tworzy elastyczne rozwiązania mające na celu wspieranie międzynarodowych dostaw produktów i sprzętu medycznego.

Kierowcy ciężarówek znajdują się w grupie codziennie stawiającej czoła poważnym wyzwaniom - pracują w niełatwych warunkach, aby zapewnić regularne dostawy sklepom oraz firmom. W wywiadzie zamieszczonym na stronie 30, manager ds. floty wraz z managerem ds. transportu na krótkich trasach, dzielą się swoim doświadczeniem związanym z obecną sytuacją i podkreślają rosnące uznanie dla pracy wykonywanej przez kierowców.

W tym wydaniu znalazły się również wszystkie najnowsze informacje niezwiązane z aktualnym kryzysem, w tym na stronie 24 zamieściliśmy przegląd koncepcji dotyczących alternatywnego napędu.

Te oraz wiele innych historii ze świata logistyki, jak również mnóstwo przydatnych informacji czeka w najnowszym wydaniu magazynu DACHSER.

Nowy Dachser Magazine

Egzemplarze magazynu są dostępne w biurach naszych oddziałów, a także można je pobrać w formie PDF.

Życzymy miłej lektury!

Dachser Magazin 02/20 Wersja angielska PDF (7,35 MB)
DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Renata Krukowska