Nowy Kierownik Oddziału DACHSER w Gdańsku 

W czerwcu 2023 roku do zespołu DACHSER Polska dołączył Grzegorz Drążkowski. Objął stanowisko Branch Managera oddziału w Rusocinie, koło Gdańska.

Grzegorz Drążkowski to doświadczony manager i specjalista w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Od niemal 20 lat pełni funkcje kierownicze. Z sukcesami zajmuje się tworzeniem struktur organizacyjnych oraz optymalizacją procesów logistycznych, operacyjnych i kosztowych.
Grzegorz Drążkowski, Branch Manager oddziału w Gdańsku
Grzegorz Drążkowski, Branch Manager oddziału w Gdańsku

Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej ze specjalizacją ekonomia i finanse. Stale podnosi swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w licznych kursach oraz szkoleniach z zakresu efektywnego zarządzania.

Jesteśmy przekonani, że wiedza i doświadczenie Grzegorza wzmocnią nasz zespół w Gdańsku oraz całą organizację.

Magdalena Jamroziak, HR Manager DACHSER Polska

„Dachser Polska zatrudnia ludzi od lat związanych ze skutecznym zarządzaniem procesami. Jesteśmy przekonani, że wiedza i doświadczenie Grzegorza wzmocnią nasz zespół w Gdańsku oraz całą organizację. To właśnie dzięki takim specjalistom mamy możliwość ciągłego rozwoju naszej firmy” - mówi Magdalena Jamroziak, HR Manager DACHSER Polska.

Oddział w Gdańsku

DACHSER w Polsce operuje w dziesięciu oddziałach zlokalizowanych w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie, Toruniu, Gdańsku, Brwinowie k/Warszawy, Sosnowcu, Strykowie k/Łodzi i Szczecinie. Oddział w Gdańsku oferuje 2 250 m2 powierzchni magazynowej, 900 m2 terminala przeładunkowego i zatrudnia 40 pracowników. Dostarcza inteligentne i kompleksowe połączenie efektywnej gospodarki magazynowej z paneuropejską wydajną siecią transportu drogowego oraz lotniczego i morskiego. Zapewnia także szereg usług dodatkowych, takich jak np. obsługa celna, etykietowanie, wstępny montaż czy konfekcjonowanie zestawów.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Bernadeta Forgacz