Koronawirus: aktualizacja informacji nt. operacji DACHSER w Chinach

Przekazujemy Państwu aktualne informacje na temat sytuacji w Chinach.

Aby utrzymać epidemię nowego typu koronawirusa pod kontrolą, chińskie władze podjęły szereg działań mających zapobiegać gromadzeniu się tłumu, aby zminimalizować ryzyko pojawienia się kolejnych zachorowań.

Wiele oddziałów DACHSER zostało ponownie otwartych w poniedziałek 10 lutego, jednak z żalem informujemy, że działają one tylko w ograniczonym zakresie ze względu na środki bezpieczeństwa oraz zakaz podróżowania nałożony przez władze. Należy spodziewać się opóźnień i problemów operacyjnych, takich jak brak ciężarówek i ograniczona dostępność przestrzeni ładunkowej.

Oddziały DACHSER w Chengdu, Nankinie, Ningbo, Shenzhen, Suzhou i Zhongshan są obecnie zamknięte, jesteśmy w trakcie procesu składania wniosków do lokalnych władz;

  • Nasz personel pracuje z domu;
  • W najbliższym czasie mogą pojawić się kolejne zmiany dot. terminów otwarcia oddziałów w Chinach, o czym będziemy Państwa informować;
  • Biuro w Hongkongu działa bez ograniczeń. Nadal uważnie monitorujemy sytuację i będziemy informować w razie pojawienia się zakłóceń realizowanych przez nas operacji.

Poprzez naszą stronę internetową będziemy przekazywać Państwu kolejne informacje o tym, jaki wpływ na Państwa łańcuchy dostaw ma obecna sytuacja. W razie jakichkolwiek pytań i/lub wątpliwości prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem DACHSER.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Renata Krukowska