Cofnij
Informacje o rynku Aktualności

DACHSER rozszerza swoją obecność w Azji Południowo-Wschodniej

W połowie marca DACHSER otworzył dwa biura sprzedaży w Azji Południowo-Wschodniej w Chiang Mai na Tajlandii oraz w Da Nang w Wietnamie. Wzmocnią one pozycję firmy w tym regionie. Dzięki temu DACHSER może sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu, zwłaszcza ze strony klientów z branży elektronicznej, modowej i sportowej.

DACHSER rozszerza swoją obecność w Azji Południowo-Wschodniej i wzmacnia pozycję firmy w tym regionie.

"W ostatnich latach DACHSER mocno rozwinął się w Azji Południowo-Wschodniej" - mówi Jesper Larsen, Managing Director Air & Sea Logistics South East Asia. "Widzimy rosnące zapotrzebowanie ze strony klientów, którzy mają swoje siedziby poza stolicami tych krajów. Strategicznie położone lokalizacje w Chiang Mai i Da Nang, pozwolą nam lepiej wspierać naszych klientów dzięki dostosowanym rozwiązaniom logistycznym, a jednocześnie wzmocnią naszą obecność na tych rynkach."

Chiang Mai znajduje się w północnej Tajlandii. Jest siedzibą wielu firm z branży elektronicznej, modowej i sportowej oraz spożywczej. Dzięki znajomości branży, DACHSER oferuje klientom wydajne i wysokiej jakości usługi oraz rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.

"Da Nang jest ważnym węzłem transportowym dla regionu Wietnamu Centralnego. Dysponuje międzynarodowym lotniskiem i portem dalekomorskim" - mówi Oliver Cierocki, Managing Director Air & Sea Logistics Vietnam. Nowe biuro znajduje się w dzielnicy Hai Chau, w bliskim sąsiedztwie ośmiu parków przemysłowych, w których reprezentowane są wszystkie główne gałęzie przemysłu funkcjonujące w mieście. "Chcemy rozwijać się wraz z naszymi klientami i spełniać ich wysokie wymagania dotyczące niezawodności, wydajności i jakości".

Silna obecność i doświadczenie logistyczne w Azji Południowo-Wschodniej

Chiang Mai to czwarta - obok Bangkoku, lotniska Suvarnabhumi i Laem Chabang - lokalizacja DACHSER w Tajlandii. W Wietnamie DACHSER ma swoje przedstawicielstwa w Hanoi i Ho Chi Minh City oraz w Da Nang.

Dzięki doświadczeniu w branży motoryzacyjnej, elektronicznej, modowej i sportowej, DACHSER oferuje swoim klientom w Chiang Mai i Da Nang kompleksowe rozwiązania logistyczne i dostęp do rozwiniętej sieci globalnych połączeń.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Bernadeta Forgacz