Cofnij
Informacje o rynku Aktualności

DACHSER na targach LogiPharma 2023 w Lyonie

Już po raz drugi DACHSER, dostawca usług logistycznych, weźmie udział w LogiPharma, najważniejszych na świecie targach dotyczących łańcucha dostaw w branży farmaceutycznej i technologii medycznych. W dniach 25-27 kwietnia, firma DACHSER, na stoisku numer 96, zaprezentuje klientom ofertę usług Life Science and Healthcare Logistics.

DACHSER będzie obecny na targach LogiPharma w Lyonie od 25 do 27 kwietnia

Problemy w utrzymaniu globalnych łańcuchów dostaw nie ominęły sektora nauk przyrodniczych i opieki zdrowotnej. W rezultacie wzrosło zapotrzebowanie na wydajność, zróżnicowanie i dostęp do nowych rynków zbytu. Obecnie firmy szukają cyfrowych rozwiązań w łańcuchu dostaw, które zapewnią wysoki stopień przejrzystości. Eksperci ds. logistyki DACHSER znają specyficzne wyzwania i wymagania swoich klientów z branży farmaceutycznej, mogą zaoferować im pełną gamę zorientowanych na pacjenta, pionierskich i inteligentnych rozwiązań transportowych.

„Jako partner logistyczny, DACHSER odgrywa znaczącą rolę w pomaganiu klientom z branży farmaceutycznej i opieki zdrowotnej w spełnianiu ich specyficznych wymagań” — mówi Netka Hohlfeld, Department Head Life Science and Healthcare Logistics w DACHSER. „W tym konkretnym segmencie przemysłu produkty muszą być transportowane zgodnie z rygorystycznymi normami. Leki i inne produkty farmaceutyczne to często wrażliwe na temperaturę, pilne przesyłki, które muszą być obsługiwane zgodnie ze złożonymi regulacjami formalno-prawnymi”.

Kluczowym elementem przewagi konkurencyjnej firmy DACHSER jest połączenie szybkiego transportu lotniczego z płynnie działającą siecią transportu drogowego.

Wysokie standardy jakości i doświadczenie w transporcie produktów farmaceutycznych

Potwierdzeniem przestrzegania przez Dachser wysokich standardów jakości i wydajności, jest otrzymanie certyfikatu IATA CEIV Pharma przez lokalizacje na trzech kontynentach. Indywidualnie sprawdzone i certyfikowane przez lokalnych przedstawicieli IATA zostały lokalizacje w Atlancie, Frankfurcie, Szanghaju, Bombaju i Hajdarabadzie. Oznacza to, że jako partner logistyczny dla klientów z sektora nauk przyrodniczych i opieki zdrowotnej, DACHSER jest obecny na wszystkich kluczowych rynkach na całym świecie.

Podsumowując, DACHSER może korzystać z sieci 139 lokalizacji frachtu lotniczego i morskiego oraz ponad 400 specjalistów LSH przeszkolonych w zakresie dobrych praktyk dystrybucyjnych (GDP). System Zarządzania Jakością w Life Science i Healthcare Logistics, którego podstawą jest GDP, jest wdrażany na poziomie globalnym, aby zapewnić jednolite procesy we wszystkich krajach.

Na targach LogiPharma w Lyonie, DACHSER po raz pierwszy zaprezentuje swoje rozwiązania biznesowe Life Science i Healthcare Logistics, w nowej odsłonie i z nowym hasłem przewodni, „We care for health. Around the globe” – czyli „Dbamy o zdrowie. Na całym świecie”.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Bernadeta Forgacz