DACHSER na TransLogistica Poland 2023

Firmy z branży TSL spotkają się na targach

Wiodące firmy z branży TSL spotkają się na targach TransLogistica Poland, które odbędą się w dniach 7-9 listopada w EXPO XXI w Warszawie. To nie tylko doroczne święto transportu, spedycji i logistyki, ale także doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Z ekspertami DACHSER, którzy „wprawiają przesyłki w ruch” będzie można spotkać się w hali numer 3 na stoisku P8.

Zapraszamy do odwiedzenia DACHSER - hala nr 3, stoisko P8
Zapraszamy do odwiedzenia DACHSER - hala nr 3, stoisko P8

TransLogistica Poland to doroczne święto branży transportu, spedycji i logistyki. To największe w Polsce, jak i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe poświęcone tej branży. Jest organizowane od 2013 roku. W tym roku odbędzie się 10. jubileuszowa edycja, która zapowiada się obiecująco: trzy dni targowe, cztery hale, ponad 380 wystawców, z czego 45 proc. pochodzi z zagranicy, a co najważniejsze ponad 10 000 uczestników z kraju i zagranicy. Co więcej podczas targów będzie miała miejsce druga odsłona Salonu Truck&Trailer – Międzynarodowych Targów Pojazdów Ciężarowych, Eksploatacji i Zarządzania Flotą.

Na początku listopada serce europejskiej logistyki będzie biło w warszawskiej hali EXPO. Jako DACHSER jesteśmy zawsze w centrum wydarzeń, dlatego będziemy silnie obecni na targach TransLogistica Poland. To dla nas doskonała okazja nie tylko do wymiany doświadczeń, ale przede wszystkim do osobistego spotkania z obecnymi i potencjalnymi Klientami oraz partnerami biznesowymi

Jarosław Witkowski, w imieniu zarządu DACHSER Polska.

Motywem przewodnim obecności DACHSER na targach jest hasło „Wprawiamy Twoje przesyłki w ruch”, które podkreśla skuteczną i sprawną obsługę logistyczną świadczoną przez operatora. Firma zaprezentuje swoją ofertę w zakresie obsługi międzynarodowego transportu i spedycji – drogowego, lotniczego oraz morskiego, logistyki kontraktowej, a także rozwiązań branżowych dla rynków DIY, chemicznego i kosmetycznego, w tym transportu towarów niebezpiecznych. W trakcie trzech dni targowych na stoisku DACHSER będzie można porozmawiać z ekspertami i ekspertkami – kierownikami regionalnych oddziałów DACHSER, kierownikami rozwoju biznesu oraz koordynatorami sprzedaży.

Rejestracja

Aby wziąć udział w targach należy rejestrować się na stronie https://translogistica.pl/, najpóźniej do 6 listopada 2023.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Bernadeta Forgacz