Kariera Mediaroom

DACHSER DIY Logistics – partner logistyki DIY oraz branży budowlanej i ogrodniczej

Jako DACHSER DIY Logistics każdego dnia dostarczamy towar do około 18 tysięcy sklepów budowlanych, centrów ogrodniczych, specjalistycznych sklepów i klientów w całej Europie.

Najlepsze rozwiązanie dla Twojej logistyki DIY

Połączenie standardowych usług z konkretnymi rozwiązaniami logistycznymi oraz doświadczeniem w branży pozwala nam zagwarantować klientom prawdziwą przewagę konkurencyjną. Zespół ds. DIY z wieloletnim doświadczeniem w branży zapewnia klientom najlepsze rozwiązania dla logistyki DIY. Posiadamy specjalistów w wielu krajach, którzy utrzymują bliski kontakt z lokalnymi sprzedawcami i dostawcami, a także są w stanie udzielić kompleksowej porady w kwestiach dostaw i sprzedaży.

Nasza oferta

  • Globalne zaopatrzenie i dystrybucja produktów
  • Kompleksowe i dalekosiężne usługi sieciowe DACHSER European Logistics, DACHSER Air & Sea Logistics oraz DACHSER Contract Logistics
  • Zintegrowane, fizyczne i skomputeryzowane rozwiązania logistyczne dla handlu i przemysłu
  • Przejrzyste procesy logistyczne w łańcuchu dostaw dzięki aplikacji IT eLogistics
  • Znajomość różnych lokalnych wymogów partnerów sprzedaży
  • Rozwiązania dla dokładnej kontroli przepływu towarów i informacji (centralny punkt logistyczny)
  • Wydajny personel i planistyka magazynowa poprzez optymalizację procesów towarów przychodzących w centrach dystrybucji i platformach sprzedaży
  • Kompletowanie towarów zapewnia redukcję przeładunków u dostawców i sprzedawców
  • Pełna usługa handlowa do miejsca sprzedaży i z powrotem
  • Dostawa do klienta końcowego ze specjalną usługą targo on-site

DACHSER DIY Logistics Pipeline – kompleksowe rozwiązanie dla całego świata

W ramach DACHSER DIY Logistics Pipeline zapewniamy kompleksowe rozwiązanie dla poszczególnych branż. Moduły usługowe tworzą płynny łańcuch usług od dostawcy do punktu sprzedaży lub klienta, co gwarantuje stały przepływ towarów na rynki.

DACHSER DIY Logistics Pipeline
DACHSER DIY Logistics Pipeline

Zaopatrzenie – transportem drogowym, transportem lotniczym lub morskim

Międzynarodowe przewozy drobnicowe oraz całopojazdowe (FTL) transportem drogowym, a także usługi konsolidowane, bezpośrednie, czarterowe, LCL/FCL transportem lotniczym i morskim, w tym systemy kompletacji.

Usługi magazynowania dla większej przejrzystości i bezpieczeństwa towarów

Oferujemy klientom w sieci DACHSER ujednolicone magazyny dla wielu klientów, które kontrolujemy przy pomocy autorskiego systemu do zarządzania magazynem: Mikado.  Dzięki ujednoliconym procesom oraz jednolitym systemom IT, nasi klienci mogą korzystać z dostosowanych do potrzeb rozwiązań magazynowania.

Usługi dodane

Oferujemy klientom liczne usługi dodane takie jak kontrola jakości, odbiór zamówień, wykańczanie i budowa ekspozycji, usługi pakowania i etykietowania.

Dystrybucja – zmodyfikowane procesy biznesowe wymagają innowacyjnych rozwiązań

Towary są przewożone do sprzedawców lub klientów zgodnie z jednolitymi standardami i potrzebami handlowymi na terenie Europy. Całość wspierana jest komputerowo przez eLogistics, ActiveReport oraz EDI.

Punkt sprzedaży (POS) oraz logistyka wewnętrzna – więcej czasu dla klientów

Gwarantujemy stałą dostępność towarów w punkcie sprzedaży, a także transport towarów do klienta. Utworzyliśmy sieć partnerską na terenie Europy, która obsługuję logistykę wewnętrzną. Dokładamy wszelkich starań, zajmując się m.in. instalacją, promocjami, rozmieszczaniem towaru, zwrotami oraz zamówieniami powtórnymi.

B2C-Logistics

Na życzenie transportujemy też towar bezpośrednio od dostawców do klientów w imieniu sprzedawców. Oprócz ustalonych indywidualnie dostaw towarów do miejsca użytkowania, możliwe są także usługi montażowe.

Kontakt Juliusz Pakunski DACHSER DIY Logistics