Kariera Mediaroom

Transport morski – wiatr w żagle z DACHSER Air & Sea Logistics

Jako partner w interkontynentalnym transporcie morskim DACHSER Air & Sea Logistics oferuje szeroką gamę produktów i usług zapewniających zaopatrzenie oraz dystrybucję dla wszystkich gałęzi gospodarki w skali globalnej. Ponadto specjalne rozwiązania, opracowane pod kątem konkretnych branż, gwarantują idealnie dopasowane usługi w całym łańcuchu dostaw.

Globalna sieć na rzecz wydajnego transportu morskiego

Nasza globalna sieć pozwala na dotarcie do klientów w każdym miejscu na świecie. Organizujemy transport morski od i do klienta, a także gwarantujemy maksymalną wydajność i opłacalność na każdym etapie. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki ujednoliconym usługom i dostępności, wynikających z wysokiej częstotliwości rejsów oraz możliwości naszych przewoźników. Nasi partnerzy podlegają surowej kontroli jakości w ramach naszej globalnej strategii preferowanych przewoźników. Niezawodność DACHSER wynika z utrzymywania wysokiej jakości usług na każdym ich etapie.

Nasze usługi transportu morskiego

  • Rozwiązania dla każdej branży
  • Ścisła selekcja jakościowa przewoźników morskich
  • Wysokie zdolności dostawcze dzięki częstym rejsom i dużym możliwościom załadunkowym 
  • Stały kontakt w oddziałach
  • Kompleksowe rozwiązania logistyczne, łącznie z odprawą celną oraz magazynowaniem

Usługi transportu pełnokontenerowego (FCL) lub drobnicowego(LCL): Sprawiamy, że wszystko jest możliwe

Transport towarów odbywa się na zasadzie transportów drobnicowych (LCL) lub pełnokontenerowych (FCL). Jesteśmy obecni w najważniejszych portach transportu morskiego, co pozwala nam oferować skuteczne i wydajne usługi transportowe.

Nasze usługi obejmują cotygodniowe rejsy, odbiór i dostawę poprzez sieć DACHSER European Logistics, a także organizację transportu do dowolnego miejsca docelowego. Zapewniamy też dostęp do kompleksowej sieci magazynów oferujących wiele usług dodatkowych.

Zawsze online dzięki systemowi DACHSER

Nasze internetowe narzędzie shipmentcontrol zapewnia stałą informację na temat procesu transportu morskiego poprzez Track & Trace – zarówno w obrębie logistyki dystrybucji (shipmentcontrol send), jak i logistyki zaopatrzenia (shipmentcontrol collect).

Incoterms

Załączony dokument PDF zawiera informacje ogólne (bez gwarancji prawnych) dotyczące Incoterms 2020, które pomogą usprawnić codzienną pracę.

Ściągnij

Więcej na ten temat

LCL Consol Service
Więcej