Kariera Mediaroom

Uczciwość to kwestia podejścia

DACHSER od zawsze dokładał wszelkich starań, aby prowadzić swoją działalność i świadczyć usługi w sposób nienaganny pod względem prawnym i etycznym. Dlatego też staramy się zapewnić zgodność naszych praktyk biznesowych z obowiązującymi wymogami. Stanowi to integralną część codziennego postępowania DACHSER, jak również wszystkich pracowników.

„Uczciwość w logistyce” to nasz sposób na zaprezentowanie kwestii Compliance z przepisami i normami, jako wymogu zarówno w odniesieniu do nas, jak i naszych partnerów biznesowych.

  • Łączymy nasze wewnętrzne wartości ze sposobem prowadzenia działalności;
  • Zapewniamy trwałe relacje biznesowe z naszymi partnerami;
  • Szanujemy oczekiwania naszych klientów dotyczące Compliance naszego działania z normami prawnymi i etycznymi;
  • Podstawą współpracy z naszymi klientami jest zaufanie.

W DACHSER wierzymy, że działania, które są prowadzone w sposób zrównoważony,  w dużym stopniu zależą od właściwego postępowania wszystkich osób zaangażowanych w dany proces. Pragniemy budować udane, długofalowe relacje biznesowe oparte na uczciwości, rzetelności i zaufaniu.

Uczciwość w logistyce sprawia, że ​​DACHSER jest rzetelnym partnerem dla wszystkich klientów i partnerów biznesowych. Więcej informacji na temat Compliance z przepisami w DACHSER jest dostępnych na stronie tutaj.

Jeżeli chcecie Państwo zgłosić potencjalne niewłaściwe postępowanie, można to zrobić za pośrednictwem tutaj.

Dokumenty do pobrania:

  • Kodeks postępowania DACHSER
  • Kodeks postępowania DACHSER dla partnerów biznesowych
Kodeks postępowania ZIP (0,48 MB)