Kariera Mediaroom

Międzynarodowy transport drogowy - przez granice Europy

Aby zagwarantować Państwu jak najlepszą kontrolę przepływu towarów w transporcie międzynarodowym, podzieliliśmy naszą kompleksową wiedzę logistyczną na dwa obszary biznesowe: DACHSER Cargoplus i DACHSER Cargoplus Food. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu  wiedzę na temat rynku, niezawodne i bezpieczne procesy oraz najwyższą jakość, aby monitorować towary poza granicami Europy.

Nasze usługi logistyczne w międzynarodowym transporcie drogowym obejmują kraje Europy, Maghreb, oraz Turcję. W ramach DACHSER Cargoplus, organizujemy Państwa logistykę zaopatrzenia i dystrybucji od ładunków drobnicowych po całopojazdowe, dla specyficznych rynków Maghrebu oraz Turcji, gdzie kończy się europejska sieć DACHSER. W dziale DACHSER Cargoplus Food, zajmujemy się Państwa logistyką zaopatrzenia i dystrybucji poprzez transport całopojazdowy w Europie, Turcji, oraz na Bliskim Wschodzie i w krajach arabskich.

Najwyższe standardy bezpieczeństwa Twoich przesylek

W zakresie międzynarodowego transportu drogowego (3)  spełniamy najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa we wszystkich obszarach. Nasi eksperci ds. logistyki opracują dla Państwa ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb, oraz ocenę ryzyka.  W przypadku rozbudowanych  dostaw szczegółowo analizują indywidualne i specyficzne dla danego produktu wymagania. Nasza wieloletnia i sprawdzona współpraca z krajami docelowymi, gwarantuje bezpieczeństwo podczas realizacji zleceń.

Zakres naszych usług w międzynarodowym transporcie drogowym

  • Centralna kontrola ruchów transportowych
  • Indywidualne rozwiązania transportowe
  • Wysoki poziom know-how z zakresu podatków i rachunkowości
  • Ścisła integracja z siecią DACHSER European Logistics i European Food Network
  • Centralne biuro planowania  z doświadczonymi spedytorami
  • Kompleksowa wiedza o rynku w krajach docelowych
  • Najwyższe bezpieczeństwo dzięki monitoringowi GPS
  • Eskorta dla Twojego transportu na żądanie
  • Staranny dobór wiarygodnych przewoźników
  • Codzienne niezależne dyspozycje wszystkich krajów

Lokalna sieć naszych pracowników przynosi wymierne korzyści

Nasi specjaliści oferują kompleksową znajomość rynku,  dogłębną ekpertyzę, oraz doskonałe umiejętności językowe. Nasi pracownicy są w ciągłym kontakcie z niezbędnymi instytucjami i władzami. W ten sposób tworzymy niezawodne rozwiązania - nie tylko dla bezpiecznego transportu towarów, ale również by oferować stabilne ceny. Nasi pracownicy zajmują się całą dokumentacją, taką jak terminowe zakończenie odprawy celnej, oraz dokumenty importowe i eksportowe. 

Przeczytaj więcej na ten temat

Cargoplus
Więcej
Maghreb
Więcej
Turcja
Więcej