Kariera Mediaroom

DACHSER Cargoplus: przekraczanie granic dzięki wiedzy i doświadczeniu w logistyce

DACHSER Cargoplus jest Państwa partnerem w pan-europejskim transporcie. W 16 lokalizacjach, obsługujemy Państwa transporty FTL oraz LCL, jak również przesyłki na specyficznych rynkach państw i Maghrebu oraz w Turcji. Przesyłki całopojazdowe, drobnicowe i projektowe mogą również dotrzeć do krajów arabskich oraz na Bliski i Środkowy Wschód. Z całym spektrum usług oferowanym przez DACHSER Cargoplus, spełniamy logistyczne oczekiwania dla różnych branż. Poza towarami przemysłowymi, transportujemy także komponenty wyposażenia technicznego oraz towary  z branży odzieżowej oraz meblarskiej.

Nasze usługi logistyczne

  • Szczegółowe porady dotyczące transportu
  • Indywidualna obsługa klienta od wyceny wstępnej, aż do dostawy do odbiorcy
  • Transport pojazdów
  • Przesyłki multimodalne
  • Trasy ekpsresowe i specjalne
  • Czarter ad-hoc
  • Transport ładunków ponadgabarytowych
  • Szeroki wachlarz pojazdów specjalnych (przyczepa niskopodłogowa, ładowarki pochyłe, meganaczepy)

DACHSER Cargoplus jest niezawodnym partnerem dla branży budowlanej

Ugruntowaliśmy sobie w szczególności pozycję silnego partnera branży budowlanej. Zarówno szerokie kontakty w branży, jak i wieloletnie doświadczenie w realizacji transportów specjalnych, czynią z nas ważnego i transparentnego partnera w zakresie optymalizacji biznesu. Nasi kompetentni specjaliści ds. transportu tworzą indywidualne koncepcje, w których w pełni uwzględniamy szczególne potrzeby naszych klientów. Dotyczy to w szczególności realizacji złożonych transportów projektowych, lotniczych, morskich oraz drogowych.

Nasze usługi są oparte na doskonale zorganizowanej insfrastrukturze personalnej i logistycznej. Wszechstronna wiedza naszych pracowników na temat rynku sprawia, że nasi klienci są zadowoleni ze współpracy. Dedykowana osoba kontaktowa pomoże Państwu w przygotowaniu wszelkich wymaganych dokumentów, doradzi w sprawie zabezpieczenia ładunku oraz pakowania oraz zajmie się komunikacją z organami celnymi i urzędami.

W DACHSER Cargoplus bezpieczeństwo jest najważniejsze. Wszystkie przesyłki są centralnie kontrolowane  i monitorowane. Za pomocą pełnego śledzenie przesyłki (Tracking & Tracing), tworzymy systemowe warunki dla bezpiecznego transportu Państwa towarów. Podejmujemy środki ostrożności poprzez staranny dobór przewoźników. Używamy również specjalnych urządzeń zabezpieczających towar by zapewnić bezproblemowy łańcuch dostaw do Państwa destynacji.

Dowiedz się więcej o następujących miejscach docelowych

Maghreb
Więcej
Turcja
Więcej