Cofnij
Informacje o rynku Aktualności
Informacje o rynku

W dobrym miejscu – przestrzeń magazynowa DACHSER

Czy obecnie potrzebujesz przestrzeni magazynowej lub stoisz przed innymi wyzwaniami logistycznymi? Skorzystaj z całościowej koncepcji, dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb.

Inteligentne połączenie wydajnego magazynowania, globalnych sieci transportowych i usług o wartości dodanej dostosowanych do potrzeb klienta na wszystkich etapach łańcucha dostaw, daje w efekcie portfolio usług spełniające Twoje wymagania.

Jako jeden z wiodących dostawców usług logistycznych, jesteśmy obecni na najważniejszych rynkach zaopatrzenia i sprzedaży. Nasza ściśle powiązana sieć zapewnia szybkie zaopatrzenie i dystrybucję nawet do najbardziej odległych punktów na mapie. Połączenia międzykontynentalne są realizowane przez globalną sieć transportu lotniczego i morskiego DACHSER.

Globalnie jednolite standardy i innowacyjne autorskie systemy informatyczne zapewniają płynną interakcję i niezawodną realizację wszystkich procesów.

Zintegrowane rozwiązania logistyczne, obecność na całym świecie i nasze wieloletnie doświadczenie wyróżniają nas jako silnego partnera logistycznego dla Twojego biznesu.

Informację o dostępnej przestrzeni magazynowej znajdziesz tutaj.

Nasi lokalni i krajowi eksperci z przyjemnością udzielą dalszych informacji: lukasz.skronski@dachser.com oraz anna.czyzewska@dachser.com

Kontakt Anna Szalek-Kowalska