Nowy DACHSER magazine już dostępny!

Jednym z priorytetów DACHSER w ostatnich miesiącach było "Zachować to, co dobre oraz utrzymać sprawność działania". Pod takim samym tytułem w nowym numerze DACHSER magazine znajdziecie wywiad z Burkhardem Elingiem, CEO DACHSER, w którym wyjaśnia, co to dla niego oznacza oraz mówi o innowacjach i cyfryzacji, znaczeniu ochrony klimatu oraz roli człowieka w kształtowaniu logistyki jutra.

DACHSER magazine 02/2021

Myśląc o przyszłości, wszyscy stoimy przed takim samym wyzwaniem, jakim jest przezwyciężenie globalnej pandemii. Nadzieją są programy szczepień, które w ostatnim czasie nabrały tempa w wielu częściach świata. DACHSER wspiera władze Berlina w zakresie magazynowania i dystrybucji szczepionek na terenie miasta. Wymaga to nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale również dużego zaufania i elastyczności.

Koronawirus nadal jest gorącym tematem. Każdy z nas doświadczył pandemii na swój własny sposób i wszyscy musimy radzić sobie z rewolucją, jaka zaszła w naszym życiu prywatnym i zawodowym. Ale co tak naprawdę się zmieniło? Zapytaliśmy o to naszych kolegów z całego świata.

Twój egzemplarz

Wszystkie te tematy podobnie jak wiele innych informacji ze świata logistyki znajdziecie na łamach nowego numeru DACHSER magazine. Odbierz egzemplarz w oddziale lub pobierz wersję online.

Przyjemnej lektury!

DACHSER magazine 02/2021 PDF (6,00 MB)
DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Renata Krukowska