Cofnij
Informacje o rynku Aktualności

Dachser na targach transport logistics 2023

Właśnie trwają największe światowe targi logistyczne – transport Logistics 2023 w Monachium. To spotkanie kluczowych przedstawicieli tej branży, podczas którego DACHSER zaprezentuje swoje portfolio usług na ponad 700 metrach kwadratowych w hali B6. To pierwsza edycja targów po pandemii.

Pod hasłem "We ensure the flow of your goods" firma DACHSER zaprezentuje swoje portfolio usług na targach transport logistic 2023.

Sztuczna inteligencja, rozwiązania open source, cyfrowe bliźniaki, ale także pojazdy autonomiczne, rowery cargo, alternatywne technologie napędowe i rozwiązania na niedobór wykwalifikowanych pracowników - to tylko niektóre z tematów, które będą omawiane w Monachium.

W dniach 9-12 maja, wśród renomowanych wystawców, w hali B6 znajdzie się również stoisko DACHSER, obsługiwane wyłącznie przez jej własnych pracowników. Od recepcji po strefę gastronomiczną, o gości będą dbać tylko i wyłącznie pracownicy Dachser z całego świata. Będą też udzielać informacji o portfolio i usługach DACHSER.

Koncentracja na digitalizacji, ochronie klimatu i ludziach

Pod hasłem "We ensure the flow of your goods" DACHSER zaprezentuje swoje kompleksowe usługi, oparte na wykwalifikowanych pracownikach, niezawodnych systemach, rzetelnych danych oraz efektywnej infrastrukturze logistycznej. Właśnie współdziałanie tych obszarów jest podstawą sukcesu operatora logistycznego.

Na stoisku odwiedzający dowiedzą się wszystkiego o projektach Dachser realizowanych w obszarze cyfryzacji i automatyzacji, ścisłym powiązaniu transportu drogowego z frachtem lotniczym i morskim oraz o działaniach podjętych w zakresie ochrony klimatu. Przedstawione zostaną wstępne informacje na temat nowej platformy cyfrowej dla klientów, nad którą DACHSER obecnie opracowuje. W Monachium zostaną również zaprezentowane dwa rozwiązania branżowe DACHSER Fashion Logistics i DACHSER Cosmetics Logistics.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Anna Szalek-Kowalska