DACHSER rozszerza program czarterowy między Europą a Azją

Z początkiem września program czarteru premium DACHSER Air & Sea Logistics został poszerzony o połączenie na trasie Hongkong – Frankfurt. Towary są następnie dystrybuowane po całej Europie przez DACHSER European Logistics za pośrednictwem firmowej sieci transportu drogowego. Określone czasy przewozu, ich dokładne zaplanowanie oraz wysokie standardy jakości to cechy charakterystyczne zintegrowanego łańcucha dostaw.

DACHSER Air & Sea Logistics
DACHSER Air & Sea Logistics

DACHSER reaguje na mniejszą przepustowość spowodowaną kryzysem związanym z koronawirusem, rozszerzając swój program czarteru premium o trasę Hongkong – Frankfurt. Pod koniec lipca operator logistyczny zainicjował także trasę Frankfurt – Chicago. Podobnie jak w tym przypadku, specjalnie wyczarterowany samolot towarowy lata co tydzień z Hongkongu do Niemiec. Czarter, który ruszył na początku września, będzie operował do końca 2020 roku.

„Widzimy, że rynek azjatycki ponownie przyspiesza, a poziom stawek rośnie, co skutkuje zmniejszoną dostępnością możliwości przewozowych”. Dzięki tej usłudze odpowiadamy na bieżące warunki i oferujemy naszym klientom solidne i niezawodne usługi lotnicze premium między Hongkongiem a Europą”.

Timo Stroh, Head of Global Air Freight at DACHSER.

Powiązanie lądu i powietrza

Dzięki ściśle powiązanej sieci transportu drogowego, DACHSER dystrybuuje towary z Frankfurtu po całej Europie w dokładnie określonym czasie przewozu, utrzymując wysokie standardy jakości. Klienci korzystają ze zintegrowanego rozwiązania transportowego, dostarczanego przez jedną firmę  obejmującego cały łańcuch dostaw od nadawcy do odbiorcy. „Łącząc europejską sieć logistyczną DACHSER z dedykowanymi usługami DACHSER Air & Sea Logistics, tworzymy inteligentne rozwiązania dla potrzeb naszych klientów, nawet w trudnych warunkach rynkowych” - mówi Alexander Tonn, Managing Director European Logistics Germany, który nadzoruje w Niemczech przewozy artykułów przemysłowych przez firmę DACHSER.

O DACHSER

DACHSER - firma rodzinna z siedzibą w Niemczech obecna w 393 lokalizacjach na całym świecie. Przedsiębiorstwo posiada globalną sieć transportową oraz zintegrowane systemy IT, co zapewnia dostęp do inteligentnych rozwiązań logistycznych w każdej lokalizacji. Firma zajmuje się także magazynowaniem oraz spersonalizowanymi usługami w dwóch obszarach biznesowych: DACHSER Air & Sea Logistics oraz DACHSER Road Logistics, obejmującym DACHSER European Logistics i DACHSER Food Logistics. Przedsiębiorstwo oferuje również rozwiązania branżowe oraz z zakresu logistyki kontraktowej.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Renata Krukowska