Cofnij
Informacje o rynku Aktualności

DACHSER partnerem X Międzynarodowej Konferencji Chemii Gospodarczej

8 czerwca odbędzie się dziesiąta edycja Międzynarodowej Konferencji Przemysłu Chemii Gospodarczej. Wydarzenie organizowane przez EPS Media stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z aktualnymi trendami na rynku detergentowym oraz wymiany doświadczeń. Tym razem spotkanie wyjątkowo odbędzie się w formie wirtualnej. DACHSER Polska, jako sponsora konferencji, reprezentować będzie Jaśmina Rosińska, koordynator w DACHSER Chem-Logistics, która weźmie udział w panelu o innowacyjnych rozwiązaniach.

DACHSER CHEM-LOGISTICS

„Przemysł chemiczny wymaga rozwiązań gwarantujących niezawodność, jakość i bezpieczeństwo. DACHSER Chem-Logistics mając liczone w dekadach doświadczenie, odpowiednią infrastrukturę, a także zaplecze prawne i naukowo-badawcze specjalizuje się w opracowywaniu oraz wdrażaniu niestandardowych rozwiązań logistycznych dostosowanych do specyficznych potrzeb branży chemicznej. Obecność na wydarzeniach takich jak Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Gospodarczej pozwala nam poznać aktualne cele, wyzwania oraz oczekiwania producentów i dystrybutorów, a tym samym jeszcze lepiej odpowiadać na ich potrzeby – powiedziała Jaśmina Rosińska, koordynator w DACHSER Chem-Logistics.

Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Gospodarczej co roku gromadzi blisko 200 przedstawicieli branży detergentów: właścicieli, kadrę zarządzającą, menadżerów marketingu i sprzedaży w firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych, menadżerów decydujących o zakupach w firmach z branży chemii gospodarczej, pracowników działów R&D firm przemysłu chemii gospodarczej oraz przedstawicieli nauki. Patronem konferencji jest Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego.

Link do konferencji

Więcej informacji o programie oraz warunkach uczestnictwa można znaleźć na stronie wydarzenia: https://www.chemiaibiznes.com.pl/artykuly/x-miedzynarodowa-konferencja-przemyslu-chemii-gospodarczej-zgromadzi-wirtualnie-8-czerwca-br-ponad-110-osob

Kontakt Renata Krukowska