Cofnij
Informacje o rynku Aktualności

DACHSER oferuje codzienny transport lotniczy z Chin i Hong Kongu do Frankfurtu

Od stycznia 2023 roku firma DACHSER oferuje codzienne usługi transportu lotniczego z Szanghaju i Hongkongu do swojego terminala przeładunkowego we Frankfurcie nad Menem. Te regularne i bezpośrednie połączenia są szczególnie ważne przy przesyłkach towarów o krótkim terminie przydatności.

DACHSER oferuje swoim klientom niezawodny i stały transport lotniczy towarów z Szanghaju i Hongkongu do Frankfurtu, który realizowany jest codziennie

DACHSER podpisał umowę, z największymi komercyjnymi liniami lotniczymi w Chinach, na codzienne, stałe połączenia pomiędzy Szanghajem oraz Hong Kongiem a swoim terminalem przeładunkowym we Frankfurcie nad Menem. Ponadto firma, w każdy piątek, w ramach własnej sieci połączeń czarterowych, realizuje lot na trasie Hong Kong – Frankfurt.  Transportuje ładunki standardowe a także realizuje zlecenia przesyłek specjalnych m.in. środków ochrony życia i zdrowia, towarów niebezpiecznych oraz ponadgabarytowych.  

Z terminala przeładunkowego DACHSER we Frankfurcie przesyłki mogą być natychmiast wysyłane gęstą siecią transportu lądowego DACHSER do wielu krajów europejskich, takich jak Austria, Szwajcaria, Polska, Węgry, Czechy, Dania, Słowacja i oczywiście na teren Niemiec. Profitem dla klientów korzystających z kompleksowego zarządzania łańcuchem dostaw, jest uproszczenie procesów logistycznych, dzięki ciągłej kontroli i zarządzaniu ryzykiem. Połączenie sieci logistyki drogowej i lotniczo-morskiej firmy DACHSER generuje efekt synergii, dzięki czemu możliwa jest efektywna dostawa do wielu miejsc w Europie, przy zachowaniu jednolitych standardów.

Codzienne usługi z jasno określonymi czasami tranzytu

Dzięki tym rozwiązaniom DACHSER oferuje swoim klientom różnego rodzaju usługi frachtu lotniczego z opcją codziennych nadań przesyłek i z dostarczeniem zgodnie ze  ściśle określonymi czasami tranzytu. Jednocześnie maksymalna transparentność procesów logistycznych jest osiągana dzięki w pełni zintegrowanemu środowisku IT, które umożliwia śledzenie i monitorowanie każdego etapu transportu w czasie rzeczywistym.

DACHSER na całym świecie
Skontaktuj się z nami
Kontakt Bernadeta Forgacz